Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Byl jsem do ní blázen, Jake Gyllenhaal popsal sexuální scény s Jennifer Aniston

Jake Gyllenhaal Jennifer Aniston
Jake Gyllenhaal Jennifer Aniston
Zdroj: Profimedia
Jake Gyllenhaal Jennifer Aniston

Hollywoodský fešák Jake Gyllenhaal až po letech přiznal, že při erotických scénách s Jennifer Aniston obrovsky trpěl. Oba herci si společně zahráli ve filmu Hodná holka, v němž ztvárnili milence. Pro Jakea byla situace těžká hlavně proto, že se mu překrásná herečka dlouho líbila.

Zatímco homosexuální scény s kolegou Heathem Ledgerem ve snímku Zkrocená hora Jakeovi až tolik nevadily, podobná situace s Jennifer Aniston pro něj byla údajně čirým utrpením. Hlavní problém byl zřejmě v tom, že herec byl do představitelky Rachel ze seriálu Přátelé už dlouho tajně zamilovaný.

Bylo to mučení a zároveň nebylo

"Natáčení sexuálních scén bylo mučení, to tedy bylo," připustil herec v nedávném rozhovoru pro The Howard Stern Show. „Ale zároveň to mučení nebylo. Byl to takový mix obojího," smál se Jake a nepřímo tak naznačil, že spolupráce se slavnou herečkou pro něj musela být kdysi pořádně náročná.

Herec, který aktuálně exceluje v netflixovém filmu Vina, se rozpovídal o tom, jak vlastně probíhá příprava erotických obrazů. "Milostné scény jsou trapné, je tam asi 30, 50 lidí, kteří se dívají. To mě nebere," popsal Jake a doplnil, že herci v podstatě před kamerou dodržují předepsanou choreografii.

Když spolu americké hvězdy pracovaly, Aniston bylo třiatřicet a Gyllenhaalovi dvacet dva let. Není divu, že se nezkušenému mladíčkovi před atraktivní herečkou podlamovala kolena. Situaci ale nakonec zachránila sama Jennifer, která vsadila na osvědčenou "polštářovou metodu".

Zachránila nás polštářová metoda

V praxi to znamená, že herci těsně před přípravou žhavých scén použijí polštář, který vloží mezi intimní místa obou aktérů. "Bylo to jenom preventivní a používal se pokaždé, když jsme byli v horizontální poloze," vysvětlil Jake.

Když přitom herec před několika lety vzpomínal na natáčení snímku Zkrocená hora, otevřeně zmínil blízkost, která zavládla mezi ním a zesnulým Heathem Ledgerem. "Celý měsíc jsme všichni bydleli u řeky v karavanech. Lidé spolu opravdu trávili čas a stala se z nich rodina," uvedl pro magazín Out

"Proto jsme si všichni pořád tak blízcí. Byl to intimní projekt a velmi zvláštní období. Chybí mi to," doplnil herec, který sám sebe ale považuje za heterosexuála. V minulosti Gyllenhaal randil s herečkami Reese Whiterspoon a Kirsten Dunst nebo se zpěvačkou Taylor Swift.

O svých citech k Jennifer Aniston pak americký krasavec promluvil už v roce 2016. "Je drsná, není úplně přátelská. Je těžké složit jí kompliment," řekl pro časopis People. "Byl jsem do ní zamilovaný léta. Pracovat s ní nebylo jednoduché... To je všechno, co k tomu řeknu. Bylo to milé. Nebylo to těžké, to bych zase neřekl," popsal dobu nenaplněné lásky trochu zmateně herec.

Jennifer Aniston patří mezi nejkrásnější herečky. Nikdo se Jakeovi nemůže divit, že na ni měl spadeno. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky