Gwyneth Paltrow nechala vyrobit svíčku s její intimní vůní a už chystá novinku

Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow
Zdroj: Profimedia
Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow působí jako křehká víla, ale ve skutečnosti je to tvrdá byznysmenka. Na jejích stránkách jste si mohli zakoupit svíčku, která voní jako její intimní partie, ale zájemců bylo tolik, že se v mžiku vyprodala. Jaký bude další marketingový tah slavné herečky?

Alternativní Gwyneth Paltrow působí především na ženy jí podobné. Tedy alespoň si myslí, že uvažují stejně jako hollywoodská hvězda. Jenže Gwyneth taková dost možná není a jde jí jen o byznys. Není určitě jediná celebrita, která si takto přivydělává v době, kdy se filmové nabídky nehrnou.

Skvělý byznys

Na její stránce goop.com si můžete zakoupit spoustu zajímavých předmětů jako nálepky s pozitivní energií, vajíčko s pro změnu sexuální energií či napařovače pohlavních orgánů, které jsou podle gynekologů ne úplně zdraví prospěšné. Gwyneth je tématikou svého ženství velmi zaujatá, proto zřejmě vytvořila další produkt, který se vyprodal rychlostí blesku.

Důležitá je vnitřní krása

Je to svíčka s vůní jejího přirození. V překladu se svíčka jmenuje „tahle voní jako moje vagína.“ Podle samotné Gwyneth je její vůně zábavná, sexy a neočekávaná.

Ve skutečnosti je složená z vůní citrusového bergamotu, pelargónie, cedrového dřeva a damaškové růže. Pocítit byste po jejím zapálení měli sofistikované teplo. Kvůli skvělému marketingovému tahu byla takhle designová záležitost hned pryč, a to i přesto, že stála v přepočtu 1700 korun.

Kdo by si nechtěl čuchnout...

Gwyneth ale moc dobře ví, že po světě běhá spousta zvědavců, kteří si svíčku nestihli koupit. Je tedy jasné, že bude i další várka. Pokud ne, herečka vymyslí jistě i něco kontroverznějšího. Co to bude příště? Gwyneth má prý velké plány a chystá k projektu přizvat i některé své herecké kolegyně.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky