Obě dospělé Gottovy dcery s otcem sepsaly osm měsíců před jeho smrtí smlouvu, že se zříkají podílu na dědictví. Oběma totiž Karel Gott již předtím vyplatil nemalé miliony korun. Zatímco Lucie je investovala do bydlení a rodiny, její sestra Dominika tak prozíravá nebyla a majetek poměrně rychle rozházela.

S vdovou Ivanou má navíc Dominika Gottová špatný vztah, a tak je zájem její macechy jakkoli jí finančně vypomáhat minimální. Zato s Lucií vychází Ivana Gottová velmi dobře, a tak dokonce po manželově smrti podnikla kroky k tomu, aby mohla být Lucie do dědictví opět zahrnuta. To jí nicméně notářka rozmluvila, a tak jí alespoň pravidelně posílá určitý finanční obnos.

“Nabídla jí, že jí bude posílat 15 000 korun jako příspěvek pro ni a dalších 7000 tisíc korun na děti,” sdělil zdroj deníku Blesk ohledně toho, jak dohoda s Lucií Gottovou probíhala. Sympatická maminka tří dětí tak má jistotu, že jí rodina jejího otce podrží a myslí na ni.

S manželem Timem Tolkkim se musí živit sami

Dominika Gottová zatím žije ve Finsku se svým manželem Timem Tolkkim, se kterým mají vztah jako na houpačce, a to zejména kvůli dluhům, které hudebník v minulosti nadělal. Momentálně spolu podnikají a jejich život se, jak se zdá, pomalu obrací k lepšímu.

Dominika Gottová vede podnik, který jejího muže umělecky zastupuje. “Moc mě to baví a jsem ráda, že jsem pánem svého času,” svěřila se spokojeně pro Kafe.cz s úsměvem. To, že na rozdíl od sestry nemá další podíl na zisku agentury Karel Gott Agency, je pro ni ale velmi nepříjemné a není žádným tajemstvím, že se ohledně toho cítí špatně. I přesto ale momentálně prožívá jedno z nejšťastnějších životních období. Zda jej k dokonalosti jednou doplní také usmíření s rodinou, je v tuto chvíli nejasné.

Související články