Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Minulost Ivany Gottové: Slavný milenec, arabské utrpení a rodinné drama

Ivana Gottová
Ivana Gottová
Zdroj: profimedia
Ivana Gottová

Ivana Gottová má mediální obraz vzorné manželky a matky dvou dcer. S Karlem jsou spolu už téměř dvacet let, z toho jednáct let manželé. Než ale Ivana poznala svého osudového muže, neměla zrovna na růžích ustláno. Pojďme se trochu vrátit do minulosti, která rozhodně pro Gottovou nebyla jednoduchá.

Ivana už od mala toužila po uměleckém prostředí a tak dělala vše, aby se do něj dostala. Chodila na kroužky, konkrétně na výtvarný, taneční a hudební! Na konzervatoř se ale nedostala. Nakonec vystudovala zdravotní školu, čemuž se později i nějaký čas věnovala, to ale přeskakujeme. Po dokončeném studiu se totiž Ivana vydala za hranice hledat štěstí!

Její cesta vedla do Ameriky, kde se stala au-pair. První soužití s rodinou ale nebylo zrovna ideální, Gottová se totiž dostala do arabské rodiny, kde neuměl nikdo z členů mluvit jinak, než arabsky! Tento problém se ukázal jako zásadní a tak po pouhém půl roce nakonec Ivanka utekla o dům dál!

Ivana před vztahem s Karlem zažila obrovské dobrodružství

Během své práce jako chůva se ale Ivana dále věnovala rozvíjení sebe samé, chodila na kurzy herectví, tance i zpěvu! Díky neuvěřitelné píli a vytrvalosti se dostala v Americe mezi velice slavné osobnosti. 

V roce 1996 se v San Francisku během natáčení filmu Hra dostala k Michaelovi Douglasovi a ten se do ní zamiloval! Vztah trval dva roky a Ivana se díky tomu dostala mezi skutečné světové celebrity. Dělala například asistentku herečce Andie MacDowell, se kterou jsou dodnes kamarádky. Gottová je žena zahalená velikým tajemstvím a její minulost by rozhodně stála za filmový scénář.

Smrt bratra

Další neuvěřitelná shoda náhod je spojena s bratrem Ivanky, který tragicky zemřel v sedmi letech! Přemysl totiž vyslovil přání, že by chtěl mít za otce Karla Gotta. Je opravdu až neuvěřitelné, že se Ivaně po mnoho letech podařilo ke Karlovi nejen dostat, ale i stát se jeho ženou. Splnila tak pomyslně veliký sen svému bratrovi, který se z této šťastné události už bohužel nemohl radovat.

Se svým otcem Petrem Macháčkem neměla Gottová zrovna nejlepší vztahy. Zemřel v pouhých 63 letech v roce 2012. Když byla Ivana malá, celý rok trávil v Rusku, kde pracoval, děti viděl třikrát do roka. To byl hlavní důvod nulového vztahu mezi Macháčkem a jeho dcerou.

První setkání v roce 1998

Po velkých zkušenostech za velkou louží se Ivanka vrátila do Čech, kde krátce na to potkala svého budoucího manžela. S Karlem je seznámila Monika Žídková na cenách Týtý. Gott si tenkrát řekl o telefonní číslo, jelikož ale měl přítelkyni, Ivana mu dala záměrně jiné! Jejich cesty ale stejně nakonec svedl osud dohromady a bylo jasné, že tihle dva k sobě patří.

Příští rok tomu bude dvacet let, kdy se dali dohromady, a jejich manželství stále vzkvétá i přes všechny zdravotní komplikace, které zpěváka poslední roky sužují. Přejeme oběma hodně zdraví a štěstí a spoustu krásných společných chvil...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky