Dominika Gottová neustále opakuje, že se už ke svému manželovi Timu Tolkkimu vracet nehodlá, přes to s ním ale udržuje přátelské vztahy.

Tolkki se před pár dny objevil v Praze a všichni s napětím očekávali, co se mezi ním a Gottovou bude dít. K překvapení všech ale Timo odjel zpět do Finska!

Původně se měl finský muzikant vracet do Mexika, jenže náhle dostal od mladé milenky kopačky, a musel vymyslet náhradní plán. Po schůzce s Gottovou, která neproběhla zřejmě dle jeho představ, zase zmizel do rodného Finska!

Gottová manželovi vše vysvětlila na krátké schůzce

"Pěkná večeře jako přátelé při návštěvě Tima v Praze," napsala Dominika Gottová k fotografii, kterou sdílela se svými fanoušky.

Nejstarší dcera Karla Gotta ale nátlakům manžela nepodlehla, během večeře si s ním pouze předala potřebné informace k chystanému rozvodu.

Jelikož letěl Tolkki následně zpět do Finska, mohl by se nyní celý rozvod uspíšit! Gottovou ale nyní trápí ještě jiná věc, v práci musela totiž dát výpověď!

Dominice Gottové se po odletu Tima Tolkkiho ulevilo, musela ale ještě vyřešit jedno důležité rozhodnutí! Už před koronavirovou krizí se totiž rozhodovala mezi dvěma nabídkami práce.

Gottová po návratu do Čech nastoupila do nákupního centra Palladium za bar, po pár měsících ale přibrala druhé zaměstnání ve stejném komplexu, pouze o dvě patra níže v lahůdkách.

"Už to takhle nešlo dál kombinovat, byla jsem hodně unavená. Proto jsem se rozhodla svůj pracovní život změnit. Dopředu jasně vím, kdy pracuji a kdy mám volno," řekla Dominika deníku Aha!

Nezbývá než popřát Dominice Gottové hodně štěstí, po všech útrapách by si ho rozhodně zasloužila...