Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hvězdy Gladiátora dvacet let po natáčení: Největší změnou prošel Russell Crow

Russell Crowe
Russell Crowe
Zdroj: Profimedia
Russell Crowe

Film Gladiátor byl před dvaceti lety naprostým fenoménem. Vypracované tělo Russella Crowa v roli generála Maxima Decima Meridia si asi pamatuje každý, stejně jako strhující děj snímku. Jak se ale podepsal na hlavních hvězdách zub času? To Vám ukážeme v naší galerii!

Russell Crowe kvůli roli Gladiátora musel kdysi na sobě pořádně zamakat. Vypracované buchty na břiše a svaly po celém těle ovšem neměl známý herec zadarmo! 

Na natáčení se připravoval mnoho měsíců ve velmi náročném stravovacím a cvičícím režimu a výsledky se skutečně dostavily! Uběhlo ale dvacet let a dnes by jste Crowa možná ani nepoznali! Herec nabral desítky kil, a je vidět, že sport rozhodně není jeho hobby.

Díky tomu už hvězda filmu Gladiátor dnes dostává spíše role staříků, než sexy bojovníků... 

Ve slavném filmu se taky objevil Joaquin Phoenix, o kterém po velkém úspěchu nebylo mnoho let příliš slyšet, až do loňského roku, kdy svým výkonem v Jokerovi všem doslova vyrazil dech. Phoenix na neuvěřitelně přesvědčivé ztvárnění šíleného klauna dokonce získal Oscara.

Na rozdíl od Crowa se Joaquin Phoenix příliš nezměnil, jen mu přibylo pár šedin a kil navíc, stále je to ale sex muž!

Connie Nielsen, která hrála v Gladiátorovi sestru Commoda, na svůj věk vypadá také báječně. Herečka oslaví letos 55. let, o svůj vzhled ovšem pečlivě dbá a je vidět, že se ani nebrání zásahům estetické medicíny.

Pojďte se ale na své oblíbence podívat, jak se za posledních dvacet let změnili! "Odulý strýček" Russel Crowe Vás zaručeně překvapí, to Vám slibujeme!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky