Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zemřela Gina Lollobrigida: Poslední roky života válčila se synem

Gina Lollobrigida
Gina Lollobrigida
Zdroj: Profimedia
Gina Lollobrigida

Herecké nebe pláče. Ve věku úctyhodných 95 let totiž navždy odešla italská herečka Gina Lollobrigida, které se podařilo se prosadit i v Hollywoodu. Během své kariéry si přišla na miliony, v posledních letech jejího života ale začal její majetek mizet. 

Filmový svět přišel o další legendu. Jak informovala italské agentura ANSA, ve věku 95 let zemřela herečka a sexsymbol 50. let 20. století Gina Lollobrigida. Co přesně bylo příčinou jejího úmrtí, není prozatím jasné. Poslední roky ovšem trpěla hlavně po psychické stránce. Přišla o část majetku a soudila se se synem. 

Naletěla hezounovi

Před několika lety do života herečky vstoupil o 60 let mladší hezoun Andrea Piazzollo, který vystupoval jako její osobní asistent. Podle mnohých byl ale víc než jen asistentem a s herečkou udržoval milostný poměr. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ovšem nezačal bez vědomí Giny rozprodávat její majetek. Z toho jej před lety podle webu Daily Mail obvinil syn herečky Milko Skofic. 

Ten zároveň nařkl Piazzollu z toho, že prodal zhruba 350 cenností herečky v celkové hodnotě 250 000 liber (zhruba 7,2 milionu korun), a to bez toho, aniž by o prodeji sama herečka věděla. Zároveň si prý měl z peněz Giny kupovat drahá auta a jezdit na luxusní dovolené. U soudu sice Milko zcela neuspěl, dočkal se ovšem alespoň rozhodnutí, ve kterém bylo Piazzollovi nařízeno, že smí utrácet hereččiny peníze pouze za základní potřeby. Soud zároveň přidělil herečce opatrovníka, který jí měl pomáhat se správnou majetku.  

Smutek a ponížení

Gina Lollobrigida byla z rozhodnutí soudu nešťastná a naštvaná zároveň. Rozhodla se tedy najmout právnické eso, které jí mělo pomoci soudní spor vyhrát. „Tohle si nezasloužím,” řekla v italské televizi Rai1. „Neudělala jsem své rodině nic špatného a přesto jsou na mě naštvaní a nechtějí mě nechat na pokoji,” dodala ještě s tím, že si ve svém věku zaslouží klid. „Mám právo na to žít a také na to zemřít v klidu,” uvedla herečka v roce 2021. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky