Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

George Clooney: Věk mě netrápí

Zdroj:

Jeho kroky sledují novináři snad každý den. A to George Clooney (50) nemusí právě kráčet po červeném koberci na předávání Oscarů. Na titulních stránkách se před časem objevilo jeho zatčení ve Washingtonu, kde s otcem Nickem a dalšími demonstroval před súdánským velvyslanectvím.

Důvodem protestu bylo, že oblastem u hranic s Jižním Súdánem hrozí humanitární katastrofa. „Snažili jsme se přitáhnout pozornost na tuto naléhavou skutečnost. Tomu jistě pomohlo i to, že jsem byl ve vězení. Doufám že naposledy,“ pronesl herec už zase bez pout na svobodě.

Hlasitě o zradě

Jeho image je léta až příliš jednostrunná: to je přece ten urostlý krasavec s oslnivým úsměvem, milovník žen, luxusních sídel, motorek Harley–Davidson, proslulý gurmán a majitel nejslavnějšího miničuníka na světě!

„Přátelství je pro mě stejně cenné jako rodina,“ říká George Clooney. Se svým celoživotním parťákem Bradem Pittem se seznámil v roce 1991 na konkurzu k filmu Thelma a Louise, později oscarovém dramatu režiséra Ridleyho Scotta. Brad mu roli stopaře vyfoukl, ale to na vzájemných sympatiích nic nezměnilo.

Pitt kdysi pronesl, že se ožení jedině tehdy, když se právě on stane jeho partnerem, což k pobavení obou rozpitvával bulvár a pravidelně se objevují zaručené informace o tom, že Clooney je skrytý gay. Oba kamarádi se s chutí sešli při natáčení tří pokračování Dannyho parťáků.

Osobní eskapády „miláčka Clooneyho“, jak mu říkají ctitelky, by vydaly na román. Málo se ví, že nejslavnější starý mládenec byl už jednou ženatý: v roce 1989 si vzal kolegyni Talii Balsamovou. Manželství od té doby nazývá pohromou či katastrofou. Z plejády slavných žen po jeho boku stojí za zmínku Kelly Prestonová (už léta žena Johna Travolty), která se následnicím pomstila tím, že mu jako originální dárek dala vepříka Maxe.

Ten šel na nervy bez výjimky všem kráskám - nesnášely ho modelka Lisa Snowdonová, francouzská právnička Céline Balitranová i herečka Renée Zellwegerová. George Clooney marně tvrdil, jak si se stále tlustším pašíkem rozumějí, a když se Maxík po 18 letech odebral do zvířecího ráje, dámská slzička údajně neukápla ani jedna.

Od té doby se prý herec nechce citově vázat. Potvrdit to může jeho bývalá milenka, italská modelka a herečka Elisabetta Canalisová, která po rozchodu zlomyslně podotkla, že jejich láska připomínala vztah otce a dcery. Současná favoritka, blonďatá Stacy Keiblerová, bývalá zápasnice ve wrestlingu, zatím bližší charakteristiku jejich soužití médiím neposkytla.

„Věk mě netrápí, naopak doufám, že budu režírovat víc než teď. Protože všichni víme, že s postupujícím věkem je stále míň rolí, a já chci v tomhle byznysu zůstat ještě dlouho,“ prohlásil. A se svým svůdným úsměvem dodal: „Budu sám, jen občas přijde roztomilá pedikérka a já, starý šedivý muž, budu s pohledem na ni vzpomínat na svá milostná dobrodružství.“

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU