Dlouholetí přátelé a kolegové si ve filmu zahráli bývalé partnery. Síly spojili dohromady kvůli tomu, aby překazili svatbu své dcery. Režisér Ol Parker napsal postavy přímo pro George a Julii. Kolegové mají mezi sebou velmi výjimečný přátelský vztah, bez toho druhého by do natáčení filmu nešli.

Scéna s polibkem

Idol ženských srdcí Geoge Clooney je i po šedesátce neuvěřitelně šarmantní. Díky jeho jiskře mu nedělalo problém zahrát si opravdového svůdníka. Situace se ovšem zkomplikovala v moment, kdy se měl se svou filmovou partnerkou Julií Roberts políbit. Dlouholetí kamarádi a herečtí profesionálové scénu s líbáním nemohli natočit. V rozhovoru pro New York Post uvedli situaci na pravou míru. „Tehdy jsem své ženě řekl: 'Trvalo nám to 80 záběrů," přiznal Clooney. „Natočili jsme 79 záběrů, kdy jsme se smáli, a pak jeden záběr, kdy jsme se líbali," dodala Roberts.

Romantická královna

Zatímco Clooney si po dobu své kariéry střihl nespočet rolí drsňáků a záporáků, Julie hrála v romantických filmech často. Krásná postava a dlouhé, husté vlasy jí zůstaly od kultovního filmu Pretty Woman naprosto stejné. Oblíbené duo už mohli jejich fanoušci vidět společně ve filmech Dannyho parťáci a Hra peněz.