Je otázkou, zda ženskému pohlaví přijde Gabriel Jiráčková krásná, ale jistě se najdou takové, které ji obdivují. U mužů je téměř jistota, že je první česká Barbie nenechá chladné. Pokud předtím náhodou nechala, tak teď už ne.

Jiráčková si totiž nechala udělat prsa číslo deset. Ještě předtím si postěžovala, co všechno jí vadí, že po operaci nemůže. „Tohle mi bude při rekonvalescenci po operaci prsou chybět asi ze všeho nejvíc! Čekají mě dva měsíce klidu bez sportu doma,“ psala Jiráčková na svůj Instagram.

„Takový osobní (ne)dobrovolný malý lockdown. Ale víte jak, pro krásu se trpět musí! A tu pravou lásku ke cvičení jsem stejně navíc objevila právě během jarního lockdownu! Takže všechno špatné je pro něco dobré!“ konstatovala.

Pořídila si balóny a nemůže cvičit

V tu dobu ještě nevěděla, že si nezacvičí ani kdyby na žádnou operaci nešla. Vše zveřejňovala v době, kdy vládní opatření ještě nevešla v platnost. Před utažením pravidel dělala první česká Barbie kde co. Každý si myslí, že jen doma relaxuje, ale ona maká jako čert.

„Je to jedno z pracovních rán mezi dlouhými a náročnými natáčecími dny, které jsem v Bratislavě strávila mimo jiné i natáčením reportáže o mně a mém příběhu první české Barbie se štábem německé televize SAT1,“ napsala ke snímku, kde snídá v hotelu.

Byť je prací a operacemi hodně vytížená, vždy si najde chvilku pro sebe. „A přece jen mi nakonec zbyl nějaký ten čas mezi natáčením a operací, který jsem mohla strávit i lenošením,“ zveřejnila u polonahé fotografie.

Přítel Maxmilian jí kryje záda

Je jasné, že taková kráska nemůže být sama. Záda jí kryje přítel Maxmilian. „Ten za to všechno může! Už skoro pět let mě všude doprovází, pomáhá, dává na mě pozor a je tu vždycky pro mě,“ rozplývá se Gabriel na sociálních sítích.

„Představuji vám svůj nový projekt: První česká barbie,“ napsal ke společnému snímku on. „Obvykle není zvykem, že bych na nějaké fotce byla v pozadí a někdo jiný v popředí, ale neberme mu to! Přeci jen, když je tady boss,“ lichotí mu.

Kromě vyznávání citů partnerovi nezapomíná i motivovat ostatní. „Proto, že mám své tělo ráda, starám se o něj, pečuji a zdokonaluji k obrazu svému. Tedy mějte se rádi, ale nikdy si nezapomeňte stanovit vysoké cíle, abyste měli vždy za čím jít a co překonávat,“ nabádá své fanynky Jiráčková, jenž si neřekne jinak než Lolota Bella.