Gabriela Soukalová se narodila 1. listopadu 1989 v Jablonci nad Nisou. Za svou úspěšnou kariéru nasbírala sportovkyně celou řadu prestižních ocenění.

Bývalá česká reprezentantka v biatlonu byla celkovou vítězkou Světového poháru v biatlonu pro ročník 2015, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili si dovezla ze Zimních olympijských her 2014, kromě toho získala titul mistryně světa ve sprintu, ve Světovém poháru dokázala individuálně vyhrát sedmnáct závodů, šestkrát stanula na nejvyšším stupni v týmových závodech a to není zdaleka vše.

Gabriela pochází ze sportovní rodiny a proto její dráha byla tak trochu předurčená. Její maminka Gabriela Soukalová je bývalá reprezentantka v běhu na lyžích, držitelka stříbrné medaile ze Zimních olympijských her 1984 v Sarajevu a tatínek Karel Soukal je všestranný lyžař a trenér.

Soukalová jako malá navštěvovala lidovou školu umění a věnovala se klasickému lyžování, od kterého v 9. třídě základní školy přešla k biatlonu.

Osudové bylo pro Gabrielu manželství s badmintonistou Petrem Koukalem, s nímž se sblížila v létě 2014. O dva roky později v květnu proběhla v nedostavěném gotickém chrámu v Panenském Týnci utajovaná svatba.

Na jaře roku 2018 vydala sportovkyně autobiografii s názvem Jiná Gabriela Koukalová, kterou napsala společně s Martinem Moravcem.

V díle se mimo jiné rozpovídala o těžkých začátcích v biatlonovém světě, vztahu s Koukalem a dlouholetých problémech s anorexií.

Největším zklamáním v životě Soukalové byl její vztah s badmintonistou, který ji během jejich soužití připravil o desítky milionu, které vydělala biatlonem.

Před čtyřmi lety na svém instagramovém účtě Gabriela oznámila, že podala žádost o rozvod a začalo se odkrývat pozadí jejich na pohled ideálního manželství.

Odchod z TV Prima a tajné zásnuby

Bývalá hvězda biatlonu pak prozradila, že jí Koukal celou dobu okrádal a tajně čerpal finance z jejich účtů. Po rozvodu tak skončila bývalá milionářka prakticky bez koruny a musela začít od nuly.

Tehdy nastoupila na pozici moderátorky Prima Showtime, kde se jí velice dobře dařilo. Netrvalo dlouho a na Gabrielu se opět usmálo štěstí v podobě nové lásky.

Nového přítele Miloše Kadeřábka brzy představila Soukalová oficiálně a brzy přišla sexy blondýnka do jiného stavu. Nakonec loni z televize nadobro odešla kvůli podivnému nedorozumění spojeného s moderátorkou Gabrielou Laškovou.

„To, co vám chci ale sdělit, je fakt, že moje setrvání na TV Prima je aktuálně závislé na rozhodnutí mojí kolegyně Gabči Laškové, zda bude chtít z hlavních zpráv přejít na místo moderátorky pořadu Showtime. V návaznosti na vzniklou situaci, ve které se necítím úplně komfortně,  jsem se rozhodla, že první krok udělám já a odejdu. Už před nějakou dobou jsem se dostala na jakousi pomyslnou životní křižovatku a přemýšlela, kterým směrem bych do budoucna chtěla jít. Situace, která nastala, moje rozhodnutí jen urychlila,“ uvedla Soukalová, která celý svůj příběh nechala zfilmovat.

Ve snímku mimo jiné fanouškům odhalila, že se zasnoubila s Milošem Kadeřábkem a brzy chystají svatbu. Na konci filmu pak bez bližších podrobností zaznělo, že exmanželé dosáhli mimosoudního vyrovnání. A podle informací Blesku se bude muset Petr Koukal pořádně otáčet. 

„Soudkyně mu důrazně doporučila se dohodnout. Gábina má dostat třicet milionů v hotovosti a dalších třicet milionů je hodnota domu, který by také měla dostat zpět,“ uvedl pro web zdroj z okolí páru.

Kromě spokojeného manželství a krásné dcery se tak může Soukalová radovat i ze svého jmění, o které kvůli své důvěřivosti před lety přišla.

Související články