Krátce po oznámení odchodu Gabriely Laškové se začalo spekulovat, kdo bude muset opustit pořad Showtime, kde moderátorka dostala nabídku nastoupit místo Hlavních zpráv.

Kvůli nástupu Evy Perkausové po mateřské dovolené mělo na TV Prima dojít k celé řadě změn a k jedné z nich měl být vyhazov Gabriely Soukalové. Bývalá hvězda biatlonu se proto rozhodla předejít potupné výpovědi a z televize odešla sama.

"Ahoj kamarádi, včera jsem se dočetla v médiích, že odcházím z TV Prima. Nechci tady rozebírat, že si myslím, že by bylo slušné, abych se to od svých nadřízených dozvěděla jako první. To, co vám chci ale sdělit, je fakt, že moje setrvání na TV Prima je aktuálně závislé na rozhodnutí mojí kolegyně Gabči Laškové, zda bude chtít z hlavních zpráv přejít na místo moderátorky pořadu Showtime. V návaznosti na vzniklou situaci, ve které se necítím úplně komfortně, jsem se rozhodla, že první krok udělám já a odejdu. Už před nějakou dobou jsem se dostala na jakousi pomyslnou životní křižovatku a přemýšlela, kterým směrem bych do budoucna chtěla jít. Situace, která nastala, moje rozhodnutí jen urychlila," šokovala Soukalová svým zcela nečekaným prohlášením nejen fanoušky, ale i své nadřízené.

Tým s Gabrielou počítal

"Informace na profilu Gabriely Soukalové nás velmi překvapily. Tým ShowTimu s Gabrielou jako moderátorkou i nadále počítal. Její rozhodnutí nás velmi mrzí, ale respektujeme ho," sdělil webu Extra PR koordinátor televize Matěj Štýs.

Je tedy jasné, že Soukalové jednala impulsivně aniž by se předtím informovala, zda jsou kolující klevety vůbec pravdivé. Svého odchodu ale bývalá biatlonistka ani tak nelituje, jelikož už má dle svých slov rozjeté nové projekty.

"Děkuji vám za přízeň a podporu na mé cestě pořadem. Beru jí jako jako dobrou školu pro moje další aktivity a projekty, kterým se v současnosti věnuji a moc mě baví. Třeba můj nadační fond Gabi, ve kterém pomáháme lidem s hendikepem a poruchami příjmu potravy a další. Zároveň už se těším, že vám budu moct brzy představit projekt na kterém už více než rok s týmem pracujeme. Bude to velký," slibuje Soukalová. Nezbývá než vyčkat, čím nás bývalá sportovní hvězda překvapí.

Gabriela Soukalová svým náhlým odchodem překvapila fanoušky i vedení televize Prima

Související články