Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Je to za rohem, prostě čekáme, Gábina Soukalová může rodit každým dnem

Gabriela Soukalová Miloš Kadeřábek
Gabriela Soukalová Miloš Kadeřábek
Zdroj: Profimedia
Gabriela Soukalová Miloš Kadeřábek

Bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová to má už za pár. Její prvorozená dcera, kterou moderátorka čeká s partnerem Milošem Kadeřábkem, by se měla už brzy narodit. I když se holčičce na svět zatím nechce, budoucí rodiče zůstávají v klidu a trpělivě čekají, až to na Soukalovou přijde.

"Nějaké signály už byly, ale pořád to ještě naplno nezačalo. Může to začít každou hodinou, vlastně i každou minutou, ale také Gábina může ještě týden přenášet. Termín jsme měli 14. září, takže se přetahuje zatím o den. Je to opravdu za rohem, ale prostě čekáme, až se malé bude chtít ven," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Miloš Kadeřábek.

Zlatokop ji obral o miliony

Sympatického podnikatele Soukalová potkala po nevydařeném manželství s badmintonistou Petrem Koukalem. Ten bývalou sportovkyni zřejmě obral o několik desítek milionů, které vydělala během svojí kariéry, a navíc jí znemožnil přístup do domu, který společně postavili.

Moderátorka se ale jen tak nevzdala, celou kauzu předala svému právníkovi, a mezitím si s novým přítelem našla podnájem bytu v Berouně. Tam Miloš tvrdě dřel celé jaro a léto, aby hnízdečko lásky zrekonstruoval ještě předtím, než do rodiny přibude malá dcerka.

Na kosmetiku a ke kadeřníkovi

I když jsou partneři na příchod miminka už připraveni, holčička podle všeho zatím nikam nechvátá. "Já vám dám určitě vědět, až to bude, ale kdy to bude, to je prostě otázka," dodal natěšený Miloš, který se už co nevidět stane poprvé tatínkem.

To, že k porodu zatím nedošlo, netrápí ani Soukalovou. Ta si mezitím došla na kosmetiku a ke kadeřnici. "Nějak se té naší malé pořád nechce ven, tak jsem se zatím zašla nechat rozmazlit. Až vykoukne, snad ocení, jak důkladně jsem se na tu velkou událost jejího narození připravila," napsala Gábina vtipně na sociální síti.

Soukalová se před porodem nechává rozmazlovat v kosmetickém salóně. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky