Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Mateřství ji změnilo, Gabriela Soukalová snad nikdy nevypadala lépe

Gabriela Soukalová
Gabriela Soukalová
Zdroj: Profimedia
Gabriela Soukalová

Gabriela Soukalová je po starostech s bývalým manželem Petrem Koukalem konečně zase šťastná. Po svém boku má milujícího partnera Miloše, kterému porodila nádhernou dceru Izabelku. A mateřství bývalé sportovkyni opravdu sluší.

Ještě před dvěma lety musela bývalá biatlonová hvězda řešit velké problémy v manželství s Petrem Koukalem. Ten Gábinu zřejmě připravil o miliony korun a střechu nad hlavou. A aby toho nebylo málo, svoji manželku nejspíše také podváděl.

Nevěrníka poslala k vodě

Primácká moderátorka pak udělala jedinou správnou věc a vychytralého nevěrníka poslala k vodě. Finanční záležitosti mezi bývalými manžely sice ještě nejsou úplně vyřešeny, Soukalové se ale muselo obrovsky ulevit. A navíc se dala dohromady s novým partnerem, se kterým si skvěle rozumí.

Kuchař Miloš je přitom pravým opakem nespolehlivého badmintonisty. Pro Gábinu i jejich nedávno narozenou dcerku Izabelku dělá první poslední. Sám zrekonstruoval byt, který si partneři pronajali v Berouně, a Soukalové byl oporou také při porodu.

Září štěstím a spokojeností

Není divu, že Gábina doslova září štěstím a spokojeností. Nikdy předtím snad nevypadala lépe než teď. I když jí první týdny mateřství dávají zabrat, na všech fotkách se nádherně usmívá. "Moc vám to sluší," napsala k jednomu z posledních příspěvků nadšená fanynka. "Jste krásná kočka," přidal se další obdivovatel.

Bývalá biatlonistka vypadá po porodu výborně.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky