Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gabriela Soukalová: Boj s exmanželem se přiostřuje, Koukalovi hrozí deset let

Gabriela Soukalová a Petr Koukal
Gabriela Soukalová a Petr Koukal
Zdroj: Profimedia
Gabriela Soukalová a Petr Koukal

Zprvu to vypadalo, že se Gabriela Koukalová s Petrem Koukalem rozvede v klidu a míru. Vše se ale změnilo, když biatlonistka zjistila, že ji manžel roky okrádal. Nyní celou věc řeší právníci, a Koukalovi údajně hrozí až deset let za mřížemi.

Gabriela a Petr Koukalovi působili jako ideální manželský pár. Loni se ale začalo spekulovat, že dvojice prožívá krizi a jejich vztah je nalomený.

Bývalá biatlonistka šla nakonec s pravdou ven a na podzim přiznala, že už s Koukalem netvoří pár. „Věřím, že si ze společného času, přece jenom šest let není krátká doba, odneseme nejen důležitou životní zkušenost, ale především mnoho pozitivních zážitků a pěkných chvil. Vzhledem k tomu, že jsme dva rozumní lidé a mluvíme spolu, doufám, že se i po oficiálním rozhodnutí odejít z manželství dokážeme domluvit a pokračovat v přátelském duchu. Nyní bych se ráda soustředila především na svou rodinu a práci, která mě čeká. Věřím, že to pochopíte a budete nám oběma držet palce,“ napsala tehdy Koukalová na svůj Instagram.

Přátelské vztahy mezi Koukalem a jeho ženou dlouho nevydržely, krásná moderátorka ShowTimu totiž zjistila, že ji manžel nejen podváděl, ale také jí vybrakoval celé konto.

Petr Koukal neměl dobrou pověst, přesto se mu podařilo obelhat další ženu

Než se Petr Koukal dal dohromady s Gabrielou Soukalovou, randil s moderátorkou Lucií Šilhánovou. Sportovec tehdy bojoval s rakovinou varlat, přesto ale svou partnerku soustavně podváděl.

Vztah Šilhánové s Koukalem skončil po dvou a půl letech, když zjistila, že ji podvádí dokonce i s její kadeřnicí. „Bral si ji dokonce k nám domů. Neměl potřebu si ani zaplatit hodinový hotel nebo penzion, a já chtěla zvracet ještě dlouho poté, když jsem si představila, co se u nás doma muselo dít. Ta holka se do něj zamilovala, takže mi nakonec sama o všem řekla. Došlo mi, že zdaleka nebyla jediná,“ šokovala tehdy Šilhánová v projektu Bez frází.

„Expřítel byl skvělý manipulátor a nejspíš se najde část lidí, která jeho schopnosti bude obdivovat, protože v tom byl fakt třída. Byl chytrý, uměl mluvit, navíc vynikal v intimních záležitostech, kde se nebál být absolutně otevřený. Neoblouznil jen mě a svoje milenky, ale i mé kamarádky, které mi nejdřív záviděly, že mám vedle sebe člověka, který je pozorný, milý a snese mi modré z nebe. Převezl i moji mámu, která studovala psychologii, byla z toho podobně špatná jako já, protože nic nepoznala,“ přiznala tehdy moderátorka. 

I když měl Petr Koukal pověst sukničkáře, důvěřivá Gabriela Soukalová mu lidově řečeno sedla na lep, přišla ale o veškerý majetek.

Koukalovi hrozí vězení, své exmanželce ukradl desítky milionů

Gabriela Soukalová za svou úspěšnou kariéru v biatlonu vydělala několik desítek milionů korun, po rozvodu s Koukalem ale zůstala prakticky bez koruny a ještě splácí manželovy dluhy!

Z tohoto důvodu si najala právníka, který je odborník na trestní právo. „Vypadá to, že Gábina byla hlavně Koukalovým projektem na peníze,“ řekl v rozhovoru pro Blesk JUDr. Miroslav Antl.

V jaké výši jsou Koukalovy dluhy, zástupce Soukalové zveřejňovat nechtěl, přiznal ale, že trestních oznámení bude několik. „Vše bude podrobně popsáno v dalším trestním oznámení. V tuto chvíli bych stručně označil jako velmi podezřelé, když úspěšná Gabriela vnesla do společné kasy desítky milionů, a aniž by peníze utrácela, zůstala prakticky bez nich. A ještě splácí společné dluhy,“ tvrdí Antl.

„Jak to zatím vypadá, Petr Koukal prakticky vyváděl majetek, respektive peníze ze společného jmění manželů a nakládal s nimi bez souhlasu Gabriely Soukalové,“ říká právník bývalé biatlonistky. Pokud se skutečně podaří prokázat, že Koukal v manželství zpronevěřil miliony korun, hrozí mu v krajním případě až desetileté vězení. Badmintonista se k případu už několik týdnů nevyjadřuje. Necháme se tedy překvapit, jak napjatá kauza nakonec dopadne.  

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky