Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kdo má děti, ten to chápe, Gabriela Soukalová poslala fanouškům dojemný vzkaz

Gabriela Soukalová
Gabriela Soukalová
Zdroj: Profimedia
Gabriela Soukalová

Krásná česká biatlonistka se nedávno poprvé stala maminkou. V hořovické porodnici přivedla na svět dceru, kterou s partnerem Milošem Kadeřábkem pojmenovali Izabela. Moderátorka pořadu Showtime teď na sociální síti popsala, jak se jí daří na mateřské.

"Dostalo se nám s přítelem toho největšího daru na světě! Tohle naše malé štěstí se jmenuje Izabelka. A pak, že láska na první pohled není na celý život! Já myslím, že určitě je," rozplývala se bývalá sportovkyně jenom pár hodin po porodu. Svým fanouškům ukázala dcerku i partnera Miloše rovnou z porodního sálu.

Vybrali jste krásné jméno

Není divu, že se u příspěvku okamžitě objevila spousta nadšených komentářů. "Posíláme obrovskou gratulaci z Jablonce! Vybrali jste krásné jméno!" radovala se například jedna z žen "Blahopřeji! Užívejte to štěstí!" přidal se další sledující. "Hlavně hodně zdraví," popřála další obdivovatelka.

Soukalová si nikdy na nedostatek fanoušků nemohla stěžovat. Už v době, kdy závodila, se mohla spolehnout na obrovskou základnu podporovatelů. A zatímco ještě před pár týdny s nimi primácká moderátorka živě komunikovala na sociálních sítích, po porodu na to přeci jenom už nemá tolik času.

I když má novopečená maminka jistě plné ruce práce s malou Izabelkou, na svoje příznivce rozhodně nezapomněla. "Chtěly bychom vám společně poděkovat za pozitivní komentáře, zprávy i dárky," začala Gábina svůj video pozdrav, zatímco v náruči držela roztomilou dcerku.

Není to úplně tak jednoduchý

Soukalová zároveň připomněla, že péče o malé děti dává rodičům většinou hodně zabrat. "Moc se omlouváme, že jsme vám ještě nestihli odpovědět, ale kdo má doma děti, tak to asi docela chápe, že to není tak úplně jednoduchý, jak si člověk ze začátku myslí, viď," dodala mistryně světa směrem k holčičce.

"Ale teď spíme, teď je to v pohodě, tak já jdu někomu odepsat," uzavřela pak Gábina příspěvek vtipně. Soukalová tak ukázala, že nikdy nezapomíná na ty, kteří jí zachovávají svou přízeň. A přestože si teprve zvyká na rodičovskou roli, fanouškům se podle všeho bude ráda věnovat i nadále.

Nikdo se teď na Gábinu nemůže zlobit, že tolik nereaguje na zprávy a komentáře. Jako novopečená maminka se totiž určitě ani nezastaví. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky