Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Očekávaný potomek: Soukalová je ochotna mu obětovat krásu

Gabriela Soukalová
Gabriela Soukalová
Zdroj: profimedia.cz
Gabriela Soukalová

Gábina Soukalová se na příchod miminka velmi těší a je si vědoma toho, že se s jeho příchodem mnoho věcí změní. Na sociálních sítích se svěřila, čeho všeho je ochotna se pro štěstí a spokojenost očekávaného přírůstku do rodiny vzdát.

Gábina Soukalová se pečlivě a svědomitě připravuje na roli maminky a příchod miminka. Rady mimo jiné čerpá i od svých kamarádek, které už nějaké to dítě mají. Nynější televizní moderátorka se od nich jistě také dozvěděla, že není vůbec snadné dostat se po porodu do formy. 

Soukalová tak nelenila a nechala se v rouše Evině vyfotit pro erotický magazín Playboy, dokud na to ještě měla figuru. Přibírání bude pro Gabrielu, která se před časem svěřila s dřívějšími problémy s příjmem potravy, asi dost velký problém. Snad se pak nebude snažit překotně zhubnout a neohrozí kojení či rekonvalescenci po porodu.

Focení pro Playboy

„Ještě než začnu postovat aktuální fotky s bříškem, zavzpomínám o pár měsíců zpět na focení pro Playboy,“ vystavila si pár měsíců starou fotku na sociální sítě. Tam je vidět, že bývalá olympionička měla postavu jako ze žurnálu.

„Snad se do takové formy ještě v budoucnu dostanu! Ale i kdyby se to nepovedlo, věřím, že pro jediný úsměv toho malého človíčka by člověk obětoval cokoliv. I krásu,“ uvedla. 

Gábina nemá právě nejšťastnější období, soudní tahanice ohledně majetkového vyrovnání s bývalým manželem, sportovcem Petrem Koukalem, jí jistě dávají zabrat. Handrkují se o miliony a veřejně perou špinavé prádlo. Je až s podivem, v co se mohla jejich láska přerodit. Vše prý spustila nevěra, kterou si po překonání rakoviny chtěl Koukal dokazovat své mužství, a na partnerku doma lehce zapomněl.

Nový začátek

Poté, co se to Gábina dozvěděla, odpustila mu. Jednou, dvakrát, třikrát, a pak jí došla trpělivost. Koukala poslala k vodě a požádala o rozvod. Dlouho ale netruchlila, brzy našla štěstí v náručí jiného muže a počala s ním miminko. Po porodu prý na nějaký čas skončí na Primě a bude se věnovat pouze rodině.

Také by se nebránila další svatbě. „Člověk nemůže být skeptický ze špatných zkušeností. Kdybych to tak brala, kazila bych si přítomnost. Nenechám si vzít ideály a budu se snažit jít za tím, čemu věřím a co mi říká srdce. Čeká nás milá radost, do budoucna neříkám ne, ale teď máme, myslím, oba hodně věcí na práci. I na osobní rovině ve věcech, které se táhnou. Je to vize budoucnosti,“ řekla pro Super.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky