Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gabriela Partyšová: Za hadříky jsem moc neutrácela

Gabriela Partyšová: Za hadříky jsem moc neutrácela
Gabriela Partyšová: Za hadříky jsem moc neutrácela
Zdroj: Archiv G. Partyšové

Proč už Gábina Partyšová (32) nejezdí na Floridu třikrát do roka?

Moderátorka GÁBINA PARTYŠOVÁ (32) nám, jako každý rok, prozradila, co je nového na Floridě, a mezi řečí se zmínila, že by klidně pořídila Kristianovi sourozence.

Gabriela Partyšová


V posledním roce jste na Floridě trávili méně času než dřív. Je to kvůli množství práce?
Původně, když jsme si pořizovali dům na Floridě, jsme měli pěknou myšlenku, že budeme tři měsíce v Čechách pracovat a čtvrtý měsíc odpočívat tady v Naples. Realizace v tomto duchu nám vydržela rok a půl a protože jsem, co se týče práce, měla ty dva poslední roky dost úspěšné, tak jsme se třeba teď dostali na chalupu za oceán až po deseti měsících.

Kromě moderování se ale věnuješ i úplně jiné aktivitě…
Ano, už několik měsíců se věnuji lidem s Alzheimerovou chorobou. Dlouhá léta jsem se zaměřovala v oblasti charity na děti a poslední rok se věnuju lidem, jejichž životy většinou končí velmi krutě. Ve chvíli, kdy jsem se dozvěděla o této nemoci více (například že je nazývána příští epidemií lidstva a že je nevyléčitelná, ale postiženým lidem se dá zkvalitnit průběh života), rozhodla jsem se pomoci. Ať už sháněním peněz pro nemocné a jejich rodiny, nebo při osvětě. U Alzheimera netrpí jen ti, kteří ho mají, ale i celé rodiny, které se o takto nemocné lidi starají. Takže kromě společenských rubrik jsem k vidění i na http://www.alzheimercentrum.cz/, kde by mne možná každý nečekal.

Co pěkného sis přivezla na sebe?
Asi tě docela překvapím, ale letos jsem za hadříky moc neutrácela. Koupila jsem si, jako už tradičně, dvoje plavky a spoustu spodního prádla od Viktorky (Victoria Secret). Kristiankovi jsem malinko pokoupila, ale taky nic extra. Třeba krásná pyžámka. Ale Kristianek propaguje v Česku značku, kde mají tak krásné hadříky, že si nic z USA ani vozit nemusí.

A sourozence Kristianovi plánuješ? Kolik bys vůbec chtěla dětí?
Neplánuju většinou nic. Druhé mimi bych ale chtěla. Ideálně holčičku, která bude spát alespoň do sedmi hodin... Ba ne. Ono to je jedno. Hlavně ať je zdravé...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky