Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gabriela Partyšová vyvedla do společnosti nového přítele

Gabriela Partyšová a Igor Fait
Gabriela Partyšová a Igor Fait
Zdroj: CNC / Pavel Machan / CNC / Profimedia
Gabriela Partyšová a Igor Fait

Moderátorka Gabriela Partyšová totožnost partnera poměrně dlouho tajila a o svém vztahu mluvit takřka vůbec nechtěla, na honosné akci Ples jako Brno ale konečně kápla božskou. A vedle miliardáře Igora Faita zářila jako už dlouho ne. Dle svých slov je nesmírně šťastná. Schyluje se ke svatbě?

Gabriela Partyšová sice před několika měsíci přiznala, že je šťastně zamilovaná, totožnost svého partnera ale vyzrazovat nechtěla. Jejich vztah už ovšem pokročil do takové fáze, že se před veřejností nechtějí nadále skrývat, a tak společně vyrazili na Ples jako Brno. A bezesporu patřili mezi nejkrásnější páry večera. 

Ze začátku mlžila

O tom, že je partnerem Gábiny Partyšové brněnský podnikatel a miliardář Igor Fait, se spekulovalo už dlouho. Domněnky mnohých ale moderátorka nechtěla nijak potvrzovat ani vyvracet. „Co se týká mých mužů, tak jsem tajnůstkářka, dávám si na to pozor. O partnerovi ze zásady nemluvím. Dohodli jsme se, že nebudeme k tomuto tématu přilévat olej do ohně, takže vám k tomu nic neřeknu,” nechala se před pár měsíci v rozhovoru pro Blesk Partyšová slyšet. 

Zároveň tehdy prozradila, že je velmi šťastná, a dokonce promluvila o svatbě. „Já jsem zažila svatbu dvakrát, a asi kdybych toho člověka měla ráda a cítila bych se s ním dobře a požádal by mě o ruku, tak bych se klidně potřetí vdala,” přiznala. 

Úspěšný podnikatel

Gábina Partyšová po svém boku vždy měla úspěšné muže a ani tentokrát tomu není jinak.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky