Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gábinu Partyšovou si má hýčkat brněnský miliardář: Let tryskáčem a luxusní akce

Gabriela Partyšová
Gabriela Partyšová
Zdroj: Profimedia
Gabriela Partyšová

Minulý týden přistihli fotografové moderátorku Gabrielu Partyšovou na Letišti Václava Havla. Půvabná brunetka ovšem neletěla na dovolenou klasickým letadlem. Na terminálu 3, který je určený pro soukromé lety, na ni čekal tryskáč.

Společně se synem Kristiánem nastoupili do tryskáče, který patří brněnskému miliardáři. Podnikatel randí s moderátorkou údajně už čtyři měsíce.

Lásku netají 

Moderátorka se nedávno svěřila pro AHA!, že má novou známost. „Mám na očích růžové brýle a chci, aby to tak zůstalo napořád. Mám krásný vztah a láska je nejkrásnější emoce, kterou můžeš v životě zažít.“ Jméno nového partnera si ovšem nechává pro sebe.

Úspěšní muži

Pro Gabrielu Partyšovou je typické, že má po boku vždy velmi úspěšného muže. Z manželství s Josefem Koktou si odnesla majetek v hodnotě dvacet sedm miliónů korun. Vztah se rozpadl po provalení nevěry ze strany Kokty, který měl románek s mladičkou Ornellou. Ani další manželství moderátorce nevyšlo. S Danielem Farnbauerem vydržela sezdaná dva a půl roku. Podnikatel se po rozvodu s Partyšovou vrátil ke své původní manželce. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky