Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Miss Lašková popsala detaily dramatického porodu: Vyděsil mě jako nic v životě

Gabriela Lašková
Gabriela Lašková
Zdroj: profimedia
Gabriela Lašková

Gabriela Lašková je jednou z těch, kteří si prošly soutěží krásy a stejně zůstaly s původním partnerem. Takových moc není. Skoro jako kdyby její obrovské štěstí muselo být něčím vykoupeno, a taky, že ano. Gábina se svěřila na Instagramu s tím, jak hrůzný byl porod jejího druhého syna Vincenta. Muka, která zažívala, si nikdo neumí ani představit.

Gabriela Lašková vždycky toužila po veliké rodině. Se svým manželem Filipem vychovává už dvouletého Benedikta a nyní přivedla na svět svého druhého syna Vincenta. Druhý porod byl však podle bývalé modelky více než komplikovaný.

„Narodil se s pupeční šňůrou kolem krku a jen díky panu doktorovi a skvělé porodní asistence na svět přišel přirozenou cestou a s krásnou růžovou barvou. Tu poslední hodinu mě ale vyděsil jako nic v životě. Stačilo málo a museli jsme oba na sál,“ přiznává na Instagramu Lašková.

Gabriela Lašková porodila druhého syna

„Nakonec jsme to ale zvládli, manžel mi držel ruku jako nikdy předtím, já stejnou silou zaťala zuby a najednou byl tady. A jakoby k nám patřil odjakživa. Hnědé vlasy, ve výrazu celý bráška a přece je jiný. Hormony jsou v tom nevinně - je to prostě strašně veliký štěstí a já jsem z tý lásky úplně paf. Úplně. Paf,“ dojímala se na sociální síti.

Z toho, že je dvojnásobnou maminkou, je úplně hotová. „Chápete to? Tak strašně to uteklo a najednou je to malý štěstí tady. Miluju jak je maličký, jak si ho můžu mazlit, ňuňat, chovat a očuchávat. Ty začátky jsou v různých směrech náročné, pro každou z nás navíc jinak,“ zpovídá se bývalá modelka.

Pojmenovala ho Vincent

„U mě to byl tentokrát začátek kojení, které přišlo velmi rychle, ale stejně rychle naštěstí zmizely neduhy s ním spojené. Stačil tvaroh, odsávačka, chladivé polštářky, krém, masáž ve sprše, kojení v různých pozicích, paralen na teplotu a trochu se vyspat,“ prozradila, co ji trápilo.

„Naopak mnohem lehčí a rychlejší byla/je rekonvalescence po porodu, jak už v porodnici, tak doma. Jinak žasnu, jak je to a druhým miminkem jednodušší. Ani netuším, jak si to všechno pamatuju, ale zatím je to jako přes kopírák s Beníkem a žádný stres,“ píše vyklidněná Lašková.

Doma už má syna Benedikta

„Vstávání jsem si užila i s ním, takže mi teď noční kojení nijak zvlášť nevadí. Je ale ještě strašně brzy na to říkat, jak nám to jde ... zatím nám to jde. Ťuk ťuk ťuk. A zvlášť když už vím, jak rychle se vše mění, jsem za ten první týden se vším všudy šťastná. Myslím na všechny maminky a jejich začátky, hodně sil a pozitivní energie,“ vzkazuje jim.

Je dost možné, že to není poslední dítko, které s manželem má. „Mám ji moc rád, a jestli budeme mít tři nebo čtyři děti, což ona by chtěla brzo, tak jí v tom rád vyjdu vstříc,“ prozradil již dříve její manžel Filip Lašek iDnesu.

Když ji poprvé potkal, hned věděl, že je ta pravá. „Když jsme se poprvé viděli, byla u mě s kamarádkou na návštěvě. První, co jsem nabídl, byla whisky. To, že to přijala, bylo pro mě docela jasný,“ smál se Filip, který věděl, že narazil na osudovou ženu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU