Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gabriela Koukalová je oficiálně rozvedená. Můj život nabral nový směr, říká

Koukalovi
Koukalovi
Zdroj: Profimedia

Gabriela Koukalová začíná zcela nový život! Krásná biatlonistka přijala nabídku stát se moderátorkou pořadu Showtime a to není jediná veliká změna v jejím životě. Sportovkyně je už oficiálně rozvedená.

Gabriela Koukalová o svém soukromí mluví velmi nerada. Biatlonistka dlouho držela pod pokličkou i fakt, že prochází se svým manželem Petrem Koukalem krizí.

"Občas se stane, že se společná cesta dvou lidí rozdělí, a pak je načase pokračovat cestou jinou, vlastní. To je nyní i náš případ, můj a Petrův. Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak „pouze“ formálním krokem," přiznala sportovkyně v září.

Ačkoliv se očekávalo, že se rozvod manželů Koukalových potáhne kvůli majetku, nakonec byl vyřešen překvapivě rychle.

Manželé Koukalovi už mají rozvod za sebou

Manželé Koukalovi Manželé Koukalovi Zdroj: Profimedia

"Už jsme oficiálně rozvedeni. Rozhodně je to nepříjemná a náročná situace a nikomu ji nepřeju, byť se u nás rozvádí každé druhé manželství," přiznala Gabriela Koukalová deníku Blesk.cz.

Pro bývalou biatlonistku to rozhodně nebyla procházka růžovým sadem, nyní ale tvrdí, že se cítí jako znovuzrozená!

"Mám pocit, že jsem se znovu narodila a žiju si život podle sebe. Dřív jsem vždy dělala něco pro někoho jiného, protože se to po mně chtělo nebo to okolí vyžadovalo. Teď už jsem jen sama za sebe," prozradila Koukalová CNN. Za úsměvem krásné sportovkyně ale stojí i nová výzva.

Gabriela Koukalová je novou moderátorkou pořadu Showtime

Gabriela Koukalová kývla na životní výzvu a od listopadu se po boku Laďky Něrgešové a Ivy Kubelkové bude novou moderátorkou pořadu Showtime. Bývalá biatlonistka se netají tím, že je z nové práce naprosto nadšená.

"Tak už je to venku. Můj život nabral nový směr. Nastupuji do Prima teamu. Moc se těším! A co vy? Nebojíte se přijímat nové výzvy?" pochlubila se Koukalová na svém Instagramu.

Díky nové práci navíc nemá čerstvě rozvedená sportovkyně čas na chmury a věnuje se hlavně přípravám na moderování. 

Gabriela Koukalová Gabriela Koukalová Zdroj: Profimedia

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky