Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koukalová nafotila úchvatné fotky pro Playboy. Peníze dala na charitu

Gabriela Koukalová
Gabriela Koukalová
Zdroj: profimedia.cz

Gabriela Koukalová se po rozvodu s Petrem Koukalem urvala ze řetězu. Poté, co sekla s profesionálním sportem, se vrhla na moderování a nafotila sexy odhalené fotky. Sama říká, že focení aktů pro ni nepředstavovalo takový problém. Nahota pro sportovce prý není vůbec tabu.

Kdyby měla všechny peníze dostat ona sama, nešla by do toho. Vzhledem k tomu, že šlo o charitu, váhala jen chvíli. Nad nabídkou se, pravda, podivovala. Ostatní si jistě říkají, proč něco takového nepřišlo dřív, když je bývalá profesionální biatlonistka tak krásná.

„Nabídka na focení smyslných snímků mě nejdřív zaskočila, ale přesvědčil mě její dobročinný podtext. Navíc ve sportovním prostředí nahota není úplné tabu, takže samotné focení aktů mi nedělalo žádný problém,“ svěřila se Gábina.

Gabriela Koukalová Gabriela Koukalová Zdroj: Profimedia

Dávala si pozor, aby snímky byly skutečně decentní. Svléknout se celá tak, aby nezůstalo nic zahaleno, je pro ni nepřípustné, ale v tomto případě se jednalo o něco jiného. Po chvíli rozjímání se rozhodla, že do toho půjde.

„Určitě bych se nevyfotila nahá, aby bylo vidět všechno. Když jde o skrytou nahotu a vše je zahalené, tak to, myslím si, není vulgární a nikoho to nepobuřuje. Naopak, mně takové fotky připadají estetické, umělecké a hezké,“ tvrdí.

Vynachválit si Koukalovou nemůže fotografka Lenka Hatašová, jenž Gábinu považuje za takřka profesionálku a prozradila, v čem tkví kouzlo jejich spolupráce.

Gabriela a Petr Koukalovi Gabriela a Petr Koukalovi Zdroj: Profimedia

„Jak jsem při focení pro Playboy měla možnost zažít, Gábina je nejen sportovní šampionka, ale i talentovaná modelka. Navzdory intimnímu pojetí snímků se před mým objektivem vždy poskládala do dokonalé kompozice. I díky tomu byla naše spolupráce naprosto skvělá,“ svěřila se Hatašová, jenž s Koukalovou pracovala moc ráda.

 „I když pro mě dámské akty nebyly novinkou, díky skvělé produkci časopisu dostala moje tvorba zase jiný rozměr,“ myslí si. „Nestíhám se divit, co se stalo za pár hodin s prodejem kalendářů! Jsem obrovsky vděčná a srdečně vám děkuji za to, že jste se jejich nákupem rozhodli podpořit můj nadační projekt,“ raduje se pro změnu Koukalová.

Ta začíná konečně žít. Po rozvodu s Koukalem dostala kromě focení i nabídku na moderování, kterou směle přijala. Momentálně ji můžeme vídat v pořadu Showtime, kterým provází.

„Nabídku na moderování beru jako obrovskou šanci a příležitost. Velmi si toho vážím a na práci se obrovsky těším. Jsem cílevědomý člověk, chci se učit nové věci, posouvat se a poznávat sama sebe i po jiných stránkách. Výzvy přijímám tak, jak přicházejí, a snažím se do nich jít naplno. To platí i o moderování,“ svěřila se Koukalová. Informace přinesl web iDnes.cz. 

 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky