Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Soukalová podala na exmanžela trestní oznámení: Sportovec vrací úder

Petr Koukal a Gabriela Soukalová
Petr Koukal a Gabriela Soukalová
Zdroj: Profimedia
Petr Koukal a Gabriela Soukalová

Už je to sedm měsíců, co se Gabriela Soukalová rozvedla s Petrem Koukalem, ale ani po tak dlouhé době není klid. Těhotná bývalá sportovkyně na něj dokonce podala trestní oznámení kvůli nesrovnalostem ohledně prodeje majetku. Koukal, který dosud mlčel, začíná vystrkovat růžky a bránit se.

Na páru Soukalová a Koukal můžete krásně vidět, jak blízko má láska k nenávisti. Manželský pár se sice miloval, prožil spolu několik krásných let, ale to všechno vzal čas a nyní si nemůže přijít na jméno. Bývalí manželé spolu komunikují pouze prostřednictvím právníků.

Moderátorka pořadu ShowTime na svého exmanžela dokonce podala trestní oznámení, ke kterému se vyjádřil Koukalův advokát Mgr. Ing. Tomáš Vítek.

Trestní oznámení

„Pokud jde o zveřejněné informace o podání trestních oznámení ze strany paní Gabriely Soukalové, pan Petr Koukal důrazně popírá, že by se dopustil jakéhokoli protiprávního jednání. Údajné podání jakýchkoliv trestních oznámení považujeme za ryze účelové,“ prozradil pro Blesk.cz

Soukalovou po rozvodu čekalo u biatlonisty několik nepříjemných překvapení. Šlo především o nekalý prodej a nákup nemovitosti v Hořovicích. Podle ní se dopustil podvodu, ale i zpronevěry.

Na to opět kontruje Koukalův advokát. „Jednání ze strany paní Soukalové ve spojení s opakovaným nepředložením námi vyžádaných podkladů pouze zbytečně prodlužuje majetkové vypořádání,“ myslí si advokát s tím, že Gábina vydává nepravdivá vyjádření.

Soukalová tvrdí, že sportovec za jejími zády pronajímal a následně prodal její byt, za který dostal miliony na svůj účet. Dále prý vybral peníze z jejího konta a investoval je do pochybných podniků. Gabriela prý ze zisku nikdy nic neviděla. V neposlední řadě koupil dvougenerační vilu v Hořovicích za 4 miliony korun a za několik měsíců ji prodal za 13 milionů. 

Koukal se brání

Koukal však vše popírá a cítí se jako oběť. Jeho zhrzená exmanželka ho prý chce jen poškodit.

„I přesto, že vyjádření protistrany poškozují dobré jméno mého klienta a negativně ovlivňují jeho pracovní i osobní život, odmítá se můj klient bránit jinak než právní cestou a nebude se snižovat k podobným útokům…“ zakončil Koukalův advokát.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky