Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gabriela Koukalová o rozvodu: Byla to bitva, kterou jsme nezvládli vybojovat

Koukalovi
Koukalovi
Zdroj: Profimedia

Gabriela Koukalová dlouhé měsíce tajila, jak to je mezi ní a jejím manželem Petrem Koukalem. Na konci léta pak oznámila exbiatlonistka to, co už všichni tušili, s manželem se rozvádí. S odstupem času Koukalová přiznává, že si dlouho nechtěla připustit pravdu!

Manželství Gabriely a Petra Koukalových už je oficiálně rozvedeno, dvojice ale o konci vztahu dlouhé měsíce mlžila!

Ačkoliv se o krizi šuškalo již delší dobu, ještě v dubnu si manželé pořídili společný byznys a vypadlo, že se jim náročné období podaří překonat.

Bohužel nakonec příběh neměl dobrý konec a krásná sportovkyně je po šesti letech opět volná! Koukalová nyní tvrdí, že tajila rozchod, protože věřila, že si k sobě s manželem ještě najdou cestu!

Manželé Koukalovi Manželé Koukalovi Zdroj: Profimedia

"Spoustu měsíců jsem doufala, že se to vše zlepší a ve finále to bude mít pozitivní konec, že spolu budeme. Pak se tak nějak stalo, že to mělo jiný konec, než jsem si představovala. To je život. Nechtěla jsem nic ututlávat. Nechtěla jsem se smířit s myšlenkou, že dojde k rozdělení mezi námi a že budeme žít každý sám. Jak Petr, tak já jsme se celou dobu snažili udělat maximum pro to, aby ten konec byl jiný. Ve finále to byla bitva, kterou jsme nezvládli vybojovat. Nikdo nic ututlávat nechtěl. Ani jeden z nás se nechtěl smířit s nadějí, že by to mohlo dopadnout dobře. Takhle jsem k tomu přistupovala. Možná jsem si sama sobě nalhávala, že to dopadne dobře," vysvětlila Gabriela Koukalová deníku Expres.

S manželem sice nemá aktuálně zrovna nejlepší vztahy, jelikož spolu ale provozují školku, jsou stále pravidelně v kontaktu.

Koukalová po rozvodu přijala novou pracovní nabídku a stala se moderátorkou pořadu Showtime, začátky bez muže pro ni ale nebyly jednoduché!

Gabriela Koukalová Gabriela Koukalová Zdroj: Profimedia

"Nejnáročnější na rozvodu bylo uvědomit si, že od určité doby pojede každý sám na sebe. Není to jednoduché, když si vezmete někoho a pak musíte překopat celý svůj život a musíte začít znovu. Dojdete do určitého bodu, kdy si uvědomíte, že je konec cesty. Nejde jít dál. V tom bodu je dobré to useknout," svěřila se Koukalová výše zmíněnému webu.

I když už proběhl rozvod, manželé stále nemají rozdělený majetek! "Dům patří stále nám oběma. Nevím, jak to bude. Nemáme to ještě vyřešené. Je mi líto, že v něm nebydlím. Je to místo, kde si představujete, že strávíte zbytek života po boku člověka, kterého máte rád," dodala smutně moderátorka.

Gabriela ale na lásku rozhodně nezanevřela, dokonce už mluví o novém vztahu!

Gabriela a Petr Koukalovi Gabriela a Petr Koukalovi Zdroj: Profimedia

"Nemám ráda, když jdu do neznáma. V mnoha směrech. Když to bude ale někdo, koho znám, a bude mi sympatický, budu otevřená. Proč ne. Teď mám volnost. Nejsem typ člověka, který by dal důvěru člověku, kterého nezná. Ten člověk mě musí bavit jako osobnost. Do jisté míry je důležitý vzhled. Není ale stěžejní. Mám ráda chlapy, kteří jsou zábavní, věří si a jsou inteligentní. Šanci má kdokoliv, kdo to má v hlavně srovnané. To je pro mě důležité," popsala Gabriela Koukalová, jak si představuje svého budoucího partnera!

Bývalá sportovní hvězda jistě nezůstane dlouho sama, na Instagramu sem tam ukáže fotky v plavkách, a nápadníci se jí jistě jen hrnou!

Tak se necháme překvapit, jaký muž nahradí díru v srdci po bývalém manželovi...

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky