Gabriela Koukalová a Petr Koukal tvořili na pohled harmonický pár. Až po rozchodu se postupně odkrývá, že manželé měli doma víc než jednoho kostlivce ve skříni.

„Petr byl první, u koho se zdálo, že o mě nemá takový zájem jako ti ostatní. Asi právě to mě začalo bavit,“ přiznala exbiatlonistka v rozhovoru pro OnaDnes.

Koukalová byla po uši zamilovaná a zpětně si uvědomuje, že málo naslouchala své intuici. „Mnohokrát jsem si říkala, před čím mě varuje. Vždyť je chytrý, pozorný, holky mi ho závidí, vypadá dobře, je reprezentativní,“ vzpomíná Koukalová. Až po čase jí začalo docházet, že je ve vztahu něco špatně.

Koukal nechtěl předmanželskou smlouvu, dělal vše pro to, aby k jejímu podepsání nedošlo

Gabriela Koukalová požadovala před svatbou předmanželskou smlouvu, tomu se ale její budoucí manžel bránil zuby nehty.

„V momentu, kdy jsem s takovou smlouvou přišla, se Petr nejprve několikrát omlouval ze schůzek s právníkem z různých malicherných důvodů a nakonec doma brečel, že nás chci rozdělovat, a to jsme se ještě nevzali. Vždycky věděl, jak to na mě nahrát, abych mu věřila,“ říká zklamaně moderátorka ShowTimu.

„Nikdy bych nečekala něco takového od člena nejbližší rodiny. Je to pro mě velká škola. Rozhodně jsem si jistá, že tak důvěřivá už nebudu,“ tvrdí Koukalová odhodlaně. Bývalá sportovkyně odhalila, že ji manžel opakovaně podváděl a čerpal bez svolení peníze z jejího účtu.

Petr Koukal svou manželku podváděl a hospodařil bez dovolení s jejím účtem

„Manžel mě také podváděl, všechny svoje partnerky podváděl,“ uvedla Gabriela Koukalová pro OnaDnes. Opakované nevěry ale nebyly jediným problémem ve vztahu Koukalových.

„Nevěru bych ještě asi dokázala zvládnout, ale že přišly pochybnosti o tom, kam odešla spousta mých finančních prostředků z účtů nebo ze společných investic… Spousta transakcí se určitě vyjasní, až se nám podaří získat kompletní výpisy všech jeho účtů, které do dnešního dne neodevzdal,“ šokuje bývalá biatlonistka.

O tom, že majetkové vyrovnání Koukalových bude velmi napjaté, se hovoří od samého začátku a události posledních dní to bohužel jen dokazují…