Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gabriela Koukalová má konečně nového přítele a plánuje s ním budoucnost

Gabriela Koukalová
Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia.cz
Gabriela Koukalová

Gabriela Koukalová prožila veliké zklamání v lásce. Manželství s Petrem Koukalem bohužel nedopadlo, a tak krásná sportovkyně skončila sama. Dlouho ovšem bez partnera nezůstala, do oka jí tentokrát padl úplně obyčejný chlapec z Berouna!

Vztah Gabriely a Petra Koukalových trval celkem šest let. Bývalá biatlonistka věřila, že právě Petr je pro ni ten pravý muž na celý život. V roce 2016 si na netypické datum pátek třináctého řekla dvojice před oltářem své ano. Rodina a přátelé ale už tehdy Koukalovou před ženichem varovali.

„Ozývali se mi lidi, ať si na Petra dám pozor. Ne jeden nebo dva, ale desítky. Vyprávěli mi, koho podvedl, s kým spal. Málem jsem dostala i seznam všech jeho milenek z minulých olympiád,“ napsala sportovkyně ve své knize, která vyšla v roce 2018.

Otec se dokonce přímo na svatbě pokoušel na poslední chvíli dceru zachránit. „Pět minut před obřadem mi táta řekl: Ještě můžeme vzít roha!“ píše Koukalové ve svém díle. Ani přes varování nejbližších si ale nedala říct. „Natruc jsem všem chtěla ukázat, že s Petrem zůstanu,“ měla úspěšná biatlonistka jasno. Nakonec se ale temná předpověď rodiny přece jen naplnila.

„Občas se stane, že se společná cesta dvou lidí rozdělí, a pak je načase pokračovat cestou jinou, vlastní. To je nyní i náš případ, můj a Petrův. Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci, a žádost o rozvod je tak pouze formálním krokem. Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné,“ přiznala na svém Facebooku Gabriela Koukalová po dlouhých měsících mlžení na podzim minulého roku.

Ačkoliv exmanželé ještě před časem tvrdili, že majetkové vyrovnání proběhne v klidu, dnes se situace podle sportovkyně změnila. „Myslím, že čím delší čas uplynul od rozvodu, tak jsem v podstatě víc a víc zklamaná. Pořád jsem věřila, že se dokážeme domluvit jako dospělí lidé, ale teď z toho mám pocit… je mi až nepříjemné, že jsou zpochybňovány moje sportovní úspěchy, ocenění. Dospělo to do takové fáze, že si oba dva musíme brát právního zástupce. Takže v klidu to asi moc neproběhne,“ prozradila v pořadu Showtime.

Naštěstí už ale není Gabriela Koukalová na starosti sama, do života se jí připletl nový muž!

Gabriela Koukalová své soukromí sice střeží jako oko v hlavě, s novou láskou se ale rozhodla pochlubit veřejně. Hvězda biatlonu tentokrát nehledala v řadách sportovců ani jiných celebrit, do oka jí padl její kamarád Miloš, kterého zná už několik let. 

„Jmenuje se Miloš a je to člověk, který spoustu posledních let pracoval v gastronomii. Mám pocit, že je to jeden z lidí v mém okolí, kteří umí dobře naslouchat. Je velmi pozorný a strašně dobře vaří. A já miluju jídlo. Tím si mě hodně získal, to mu nahrálo plusové body. Je to ten typ muže, který mě respektuje se všemi chybami, s tím, jaká jsem, což je obrovsky osvobozující. Miloš je navíc multitalent, má rád sport, inklinuje i k umění, což je mi blízké. Myslím, že těch společných směrů je celá řada. Jsem šťastná,“ pochlubila se Gabriela Koukalová novým partnerem.

Bývalá biatlonistka prý s novým milencem tráví tolik času, až se dá říct, že už spolu bydlí, do svatby se ale zatím podruhé nežene. „Po zkušenostech z minulosti nejsem svatbám úplně nakloněná, takže v tomto směru bych rozhodně nepospíchala. Společnou budoucnost ale plánujeme, rozhodně,“ uzavřela. Přejeme dvojici mnoho štěstí i do budoucích let a snad už to bude pro Koukalovou konečně ten pravý. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky