Je tomu už nějaký ten pátek, co je k sobě Gabriela Koukalová upřímná a moc jí to prospívá. Přiznala anorexii a bulimii, odešla ze sportovního prostředí a vale dala také svému manželovi Petrovi. Ví, že jí začíná úplně nový život, a tak se nebrání výzvám.

Nově bude moderovat pořad Showtime, kde bude veřejnost informovat o dění v šoubyznysu. „Nabídku na moderování beru jako obrovskou šanci a příležitost. Velmi si toho vážím a na práci se obrovsky těším,“ popsala Gábina svoje prvotní pocity.

„Jsem cílevědomý člověk, chci se učit nové věci, posouvat se a poznávat sama sebe i po jiných stránkách. Výzvy přijímám tak, jak přicházejí, a snažím se do nich jít naplno. To platí i o moderování,“ raduje se bývalá biatlonistka.

„Z pořadu Showtime mě oslovili, když jsem se účastnila natáčení seriálu Sestřičky. Začala jsem se smát. No, kafe dělám dobrý, to klidně můžu... Z nabídky na moderování jsem byla překvapená,“ tvrdí Gábina, která se před kameru vyloženě hodí.

Před kameru se vyloženě hodí

„Snažím se ale hodně spoléhat na vlastní intuici – a cítila jsem, že je to správný krok. Ani jsem si to nerozmýšlela a kývla,“ přiznala Koukalová. Objeví se tak třeba vedle kolegyně Ivy Kubelkové, jenž je už zkušenou moderátorkou.

Sama Gábina říká, že je konečně sama sebou. „Jsem teď nejvíc v klidu, co jsem kdy v životě byla. S přibývajícím věkem sbírám zkušenosti a všechno tak nějak vnímám lépe,“ tvrdí kráska.

Sport už je minulostí

„Mám pocit, že jsem se znovu narodila a žiju si život podle sebe. Dřív jsem vždy dělala něco pro někoho jiného, protože se to po mně chtělo nebo to okolí vyžadovalo. Teď už jsem jen sama za sebe,“ je přesvědčená Gábina. Té v její přeměně na „novou Gábinu“ fandí i ostatní kolegové.

„Tak už je to venku. Můj život nabral nový směr. Nastupuji do Prima teamu. Moc se těším! A co vy? Nebojíte se přijímat nové výzvy?“ napsala na svůj Instagram dočkala se mnoha reakcí od svých slavných kolegů.

„Moc se na tebe těším a držím ti palce ve všem do čeho se pustíš, go, girl,“ fandí jí spisovatelka Radka Třeštíková. „Gábi, držím palce,“ reaguje Dagmar Havlová. Jak vidno, Gábina má slušnou fanouškovskou základnu už teď a to ještě nevstoupila ani na obrazovku.