Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gabriela Koukalová konečně promluvila o svém manželství

Gabriela Koukalová
Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia
Gabriela Koukalová

O vztahu Gabriely a Petra Koukalových se již delší čas diskutuje a veřejnost tápe, jak to spolu manželé mají. Biatlonistka před pár dny konečně prozradila, proč o manželství mlží!

Gabriela Koukalová a její manžel Petr Koukal drží své soukromí pokud možno co nejvíc za zavřenými dveřmi.

Loni ovšem biatlonistka řešila nepříjemný skandál, když byla spojována se svým tanečníkem ze Stardance Martinem Prágrem. Koukalová tehdy měla s Prágrem strávit společné chvíle v penzionu, oba ale poměr zapřeli.

Od této chvíle se spekuluje, jak Koukalovi krizi ustáli a zda ještě vůbec tvoří pár. Sportovkyně po dlouhé době promluvila, proč své soukromí tají.

Soukromí v utajení

Gabriela Koukalová na konci minulého roku měla doma co vysvětlovat. Co dělala s Prágrem na hotelovém pokoji tři hodiny? Ať se stalo cokoliv, biatlonistce se podařilo situaci vyžehlit, alespoň podle společných snímků s manželem, které krátce po aféře sdílela na svůj Instagram.

Koukalová poslední dobou září štěstím a nabízí se proto otázka, zda je takto spokojená s manželem, nebo zažívá nějakou novou lovestory.

Zájem o soukromí Gabriely je obrovské a často pro ni je nepříjemné čelit otázkám fanoušků a novinářů. "Vnímám to jako daň za to, že byl člověk úspěšný, tak s tím asi musí počítat," prozradila Koukalová webu Super.cz. Když ale přišla otázka na manžela, sportovkyně opět mlžila.

"Jsou určité věci, které jsou naše soukromí. Já nemám potřebu odpovídat na všechno. Jsou určité záležitosti v naší rodině, které bych chtěla, aby zůstaly tabuizované, a hodlám to takhle udržet," odpověděla Gabriela Koukalová výše zmíněnému webu na dotazy kolem jejího vztahu s manželem opět velmi neurčitě.

Šťastné období

Biatlonistka ale zářila jako sluníčko a přiznala, že prožívá velmi krásné období! "Jsem šťastná a já doufám, že to je na mně znát. Jsem nadšená z každého dne a naplno si to užívám. Čím jsem starší, tím víc ještě oceňuji krásu a jedinečnost každého okamžiku," raduje se sportovkyně.

Kdo ale naplňuje její srdce štěstím, to si nechala tajemná Koukalová pro sebe. S manželem ji ale dlouho nikdo neviděl a tak stále visí ve vzduchu otázka, zda už nejsou náhodou od sebe. Jelikož ale oba zarytě mlčí, realitu znají aktuálně pouze nejbližší přátele a rodina páru...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky