Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gabriela Koukalová poslala fanouškům vzkaz: S manželem jsme v pohodě

Koukalovi
Koukalovi
Zdroj: Profimedia
Koukalovi

Před pár dny se roznesla českým showbyznysem zpráva o rozchodu manželu Gabriely a Petra Koukalových, ani jeden z páru se ale k situaci nevyjádřil. Koukalovi rozchod nekomentují, stejně jako nekomentovali předchozí spekulace o krizi. Ale stejně jako předtím, i teď biatlonistka nahrála fotku s popiskem, kterým opět všechny zmátla.

Vztah Gabriely a Petra Koukalových je poslední měsíce jedna velká záhada. Manželé se už nějaký čas neukazují společně na veřejnosti, ani nesdílí společné fotky, jako tomu bylo v minulosti.

Navíc se údajně Gabriela odstěhovala ke svým rodičům, zatímco její muž zůstal v Praze. Jsou ale tyto informace pravdivé?

Z posledního příspěvku Koukalové to totiž vypadá, že se nejspíš žádný rozvod konat nebude! Partneři dokonce rozjíždí společný byznys.

Rozvod se nekoná?

Dle serveru Extra se manželé Koukalovi měli rozejít již před několika měsíci a tuto informaci měl potvrdit důvěryhodný zdroj z okolí páru.

Jenže, Gabriela Koukalová opět vznesla do celé situace trochu tajemna, když sdílela na svůj Instagram fotografii, kde popisovala své plány do budoucna.

Krásná biatlonistka se pochlubila projektem, kde ale její manžel Petr figuruje jako spoluzakladatel a vypadá to, že kdysi zamilovaný páreček nyní spojuje nejen manželský slib, ale také společné podnikání.

Láska ze Stardance?

Gabriela Koukalová nejspíš chtěla zatrhnout vlnu spekulací ohledně rozvodu s manželem a svým vzkazem jasně naznačila, že se zatím s Petrem rozcházet nechce a nebude.

Jak jinak si vysvětlit, že spolu partneři plánují podnikat. "Moc Vás zdravím a snad mám dobrou zprávu pro rodiče na Jablonecku. Podařilo se nám s manželem otevřít v mém rodném domě pobočku Elánek. Jedná se o koncept dětských skupin pro děti ve věku 1-6 let, který jsme převzali od našich přátel z Brna. Ti úspěšně provozují již několik Elánků. Jsem ráda, že prostory, kde jsem vyrůstala, dostanou nový smysl a budou dělat radost i dalším dětem.
Rádi Vás přivítáme i s Vašimi ratolestmi," napsala biatlonistka svým fanouškům.

Na webových stránkách projektu je navíc v sekci pečujících osob zachycen právě spokojený snímek manželů Koukalových. Pokud by skutečně chystali rozvod, dokázali trávit celé dny? Že by tedy šlo poslední měsíce jen o krizi, kterou se podařilo dvojici vyřešit? Na tyto odpovědi si bohužel budeme muset ještě počkat...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky