Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Barbie Jiráčková rozzářila Vary, podívejte se na její modely z minulých let

Gabriela Jiráčková
Gabriela Jiráčková
Zdroj: Profimedia
Gabriela Jiráčková

Gabriela Jiráčková dorazila na KVIFF a jako vždy byla středem pozornosti. Česká Barbie opět provokovala v odvážném modelu a na červený koberec dorazila pouze pár dní po poslední kosmetické úpravě, kterou podstoupila. Co si nechala vylepšit tentokrát? 

Gabriela Jiráčková je vždy ozdobou filmového festivalu v Karlových Varech. Blondýnka s obřími silikony je již několik let stálou návštěvnicí KVIFFu a když jí to pracovní povinnosti dovolí, nevynechá jedinou příležitost vynést kreativní modely na červený koberec.

Vkus české Barbie se ale za poslední roky posunul a místo nevkusných růžových šatů, ve kterých se nechala Gabriela táhnout v koňském spřežení, dnes volí mnohem rafinovanější modely.

Loni vsadila Jiráčková na komplet od návrhářky Debbie Brown a s kreativními copánky jí to velmi slušelo. Ani letos se ale nenechala zahanbit a na přehlídku této návrhářky dorazila celá ve zlatém, stejně jako její partner, Maxmilian Ladislav Semela.

Nové kočičí oči

Jiráčková původně zvažovala, zda letošní ročník KVIFFU vůbec navštíví, pouhých pár dní před zahájením totiž prošla kosmetickou úpravou.

"Mám od narození velké kulaté oči, takže jsem vždy toužila po protáhlejším tvaru. Šlo o neinvazivní zákrok, takzvaný foxy eyes (v překladu liščí oči, pozn. red.), někdo tomu říká i cat eyes (kočičí oči). To je vlastně povytažení kůže v oblasti vnějších koutků očí, díky čemuž vznikne protažený kočičí tvar oka," vysvětlila Blesku Jiráčková, která má v létě už naplánované další zákroky.

Gabriela se nyní chystá ku příkladu na plastiku nosu, o které mluví již třetím rokem. Jak to silikonové krásce slušelo na karlovarském festivalu v minulých letech, si můžete připomenout v naší galerii.

Česká Barbie je na červeném koberci vždy nepřehlédnutelná

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky