video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Diváci už dobře znají oba týmy, které proti sobě bojují s vypětím všech sil. Červený tým se skládá z Johany Špačkové, Nikoly Čechové, Tomáše Zástěry, Chili, Daniela „GoGo“ Štraucha, Xénie Gregušové, Gábora Borárose, Nathana Christiána Dzaby a Veroniky Havlik. Modrý tým tvoří Vladimír Čapek, Adam Raiter, Enrique Lysoněk, Lukáš Urban, Aylin Saranova, Iva Pazderková, Veronika Přikrylová, Dominika Šimová, Lenka Zuzulová, Tomáš Benko a Branislav Martanovič.

V zítřejší epizodě čeká červený tým jedno nemilé loučení. Kvůli zdravotním obtížím musí show opustit MMA zápasník Gábor Boráros. Jeho odchod ponesou všichni spolubojovníci velmi těžce.

„Gábor odstupuje ze show kvůli problémům s kolenem, které ho trápily už v rámci jeho MMA kariéry. Souboje v show a podmínky, ve kterých soutěžící na ostrově žijí, jsou extrémně náročné. Všichni soutěžící v případě, že je trápí zdravotní problémy, procházejí zdravotními kontrolami u lékařů, kteří dohlížejí na průběh soubojů. Po lékařských vyšetřeních a magnetické rezonanci kolene doktoři Gáborovi zakázali nadále pokračovat v soutěži, a po příjezdu na Slovensko mu doporučili operaci,“ zní vyjádření.