Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Největší frajer! Gábor Boráros opustil Survivor a fanoušci se bouří

Gábor Boráros
Gábor Boráros
Zdroj: TV NOVA
Gábor Boráros

Přestože do show Survivor nastupoval s velkým odhodláním a po hlavě se vrhal do všech výzev, které tato soutěž všem účastníkům nabízela, musí miláček diváků z kola ven. Populární MMA zápasník Gábor Boráros se potýká z nezanedbatelnými zdravotními problémy, kvůli kterým musí hru opustit. 

Tvůrci reality show Survivor se takřka od začátku natáčení potýkají s mnoha problémy. Za většinu z nich může hlavně stále přetrvávající pandemie koronaviru, která se dotkla několika účastníků, jež pak museli do karantény. Hned v prvním díle navíc soutěž na základě vlastního rozhodnutí opustil zpěvák Vojta Drahokoupil, který na ostrově nemohl nadále čelit nejrůznějším psychickým obtížím. Nyní pro diváky a pro červený kmen Mao přišla další tvrdá rána. Ze soutěže totiž musí odejít MMA zápasník Gábor Boráros. 

Problémy s kolenem

Z oficiálního vyjádření televize Nova vyplývá, že zápasník Gábor Boráros již před soutěží trpěl blíže nespecifikovanými problémy s kolenem. A právě ty se během jeho pobytu na ostrově ještě zhoršily. „Všichni soutěžící v případě, že je trápí zdravotní problémy, procházejí zdravotními kontrolami u lékařů, kteří dohlížejí na průběh soubojů. Po lékařských vyšetřeních a magnetické rezonanci kolene lékaři Gáborovi zakázali nadále pokračovat v soutěži a po příjezdu na Slovensko mu doporučili operaci,” uvedla televize Nova. 

Fanoušci smutní

Poté, co se dostalo na povrch, že Gábor v soutěži Survivor končí, fanoušci začali na sociálních sítích vyjadřovat nad jeho odchodem lítost. MMA zápasník býval často označován za divácky nejoblíbenějšího člena červeného kmene Mao, a tak se ani není čemu divit. „Velká škoda, že musel odstoupit. S ním mě ten Survivor bavil. Ale zdraví je na prvním místě, přeji brzké uzdravení. S kolenem je to bohužel boj na delší dobu,” napsal jeden z fanoušků na Instagramu. „No, a mám po sledování. Koukala jsem se jen kvůli Gáborovi a ten teď odchází. Největší frajer tam,” přidala se v komentářích dalších z jeho příznivců. Nejen fanoušci ale nesou odchod Gábora těžce. Už teď je jasné, že bude MMA zápasník chybět nejen jim, ale hlavně také kmenu Mao při nejrůznějších soutěžích. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky