Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gábina Partyšová: Na tohle jsem nebyla připravená

Gábina Partyšová: Na tohle jsem nebyla připravená
Gábina Partyšová: Na tohle jsem nebyla připravená
Zdroj: Lucie Vítková, Ivan Kahún

Exkluzivní rozhovor s Gabrielou Partyšovou o manželově nevěře

Diskutujte: Měla by Gábina s manželem zůstat?

Na naši domluvenou schůzku v hospůdce v Pařížské ulici dorazila GÁBINA PARTYŠOVÁ (33) s kufrem, jelikož hned po ní odjížděla fotit do Vídně. Svět kolem se totiž nezastaví kvůli tomu, že vás postihnou rodinné trable. „Za chvíli se tady staví Pepa. Chceš si povídat před ním, nebo ho pošleme pryč?“ zeptala se na úvod a se smíchem dodala: „On se teď totiž kaje, takže já mám vůči jeho osobě právo na cokoli...“

Protože jsi oběť nevěrníka?
Oběť mi připadá jako silné slovo. Jsem prostě jen podvedená žena, jako každá druhá v této republice. Pouze s tím rozdílem, že o mně to ví půl republiky z novin. A taky si přiznejme, že se v životě stávají horší věci. V tomto případě je náročné ustát ten mediální tlak. V němž sice žijeme čtrnáct let, ale když se potom stane takováhle věc, zasáhne to už nejenom nás dva, ale celou rodinu a ta na to není připravená, ani si to nezaslouží. A upřímně řečeno, na tohle jsem nebyla připravená ani já. Ale to je samozřejmě daň za to, že dělám práci, kterou miluju, a s ní souvisí zájem médií. Ačkoli tento zásah do soukromí už je hodně přes čáru.

A necítíš to trochu jako daň za tvůj údajný románek s Danem Zahrádkou?
K tomu bych taky ráda něco řekla. Mezi námi nikdy nic nebylo, spekulace o našem údajném poměru jsem médiím předhodila sama po dohodě s Pepou i s Danovou manželkou. Tehdy se totiž začalo rozmazávat, že mám neshody s Petrem Lesákem, producentem Topstaru, a média mne podávala jako nesnášenlivou a problematickou osobu. Což mě pracovně poškozovalo. Takže jsem jim potřebovala předhodit něco zajímavějšího. A tak jsem si na médii sledovanou akci pozvala jako doprovod atraktivního kamaráda. Že jsme milenci, si už novináři vymysleli sami.

Zahrávali jste si s tématem, které se teď objevilo v poněkud brutálnější verzi…
Možná jsme škádlili kobru bosou nohou. A kobra teď vylezla a jmenuje se Ornella. :-)

Měli jste právě nějakou manželskou krizi?
Neměli. Pepa sedm let, od prodeje své firmy, nic nedělal a společně jsme si užívali jeho peníze. Teď jsme naproti tomu v situaci, kdy se hodně daří v kariéře mně a myslím, že je prostě moudré toho využít. Takže jsem se v naší rodině stala vlastně tím chlapem a Pepa se možná trošku nudil a výsledkem je tato kauza. Možná nám to má trochu otevřít oči, možná je to impulz k tomu, abych zpomalila.

Josef Kokta, syn Kristian Josef Kokta, syn Kristian Zdroj: Lucie Vítková, Ivan Kahún
Manžel se prý kaje, kudy chodí, a Kristian je maminčinou velkou oporou.

Ornella Štiková Ornella Štiková Zdroj: Lucie Vítková, Ivan Kahún
Ornella Štiková nezná meze.

Tip KAFE.CZ

Celý rozhovor si můžete přečíst v nejnovějším čísle časopisu STORY, který je právě v prodeji.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky