Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

"Myslela jsem, že se udusím", říká Gábina Partyšová o nemoci podobné covidu

Gabriela Partyšová
Gabriela Partyšová
Zdroj: profimedia.cz

Onemocnění koronavirem si prošla už pořádná dávka lidí. Někteří mají pocit, že jej prodělali dávno předtím, než se z covidu stala nejdiskutovanější nemoc současnosti. O své zkušenosti se rozpovídala i moderátorka Gábina Partyšová. Jaké příznaky pociťovala?

Přestože se o své zdraví snaží pečovat celoročně, pravidelně cvičí a dbá na vyváženou stravu, ani moderátorce Gábině Partyšové se dle jejích slov koronavirus nevyhnul. Symptomy, které měla, by tomu rozhodně odpovídaly. Nemoc ale podle všeho prodělala v době, kdy se toho o ní tolik nevědělo.

„Nevyhnula jsem se koronaviru, ale nemám ho úplně zpečetěn a potvrzen. Ale podle všech symptomů, které se projevují u koronaviru, jsem ho prodělala pravděpodobně asi měsíc před tím, než koronavirus získal tuhle popularitu, kterou má,” nechala se krásná moderátorka slyšet pro Super.cz.

Gabriela Partyšová Gabriela Partyšová Zdroj: Profimedia

Gábina onemocněla v únoru na Valentýna. Ráno se probudila se zimnicí, se kterou odvysílala i Snídani s Novou. „Večer jsem měla na Žofíně ples, na ten jsem pod léky jela. A pak jsem odpadla, měla jsem čtyřicítky horečky, šíleně jsem kašlala, ztratila jsem chuť a čich, přesně ty symptomy, akorát já to tolik neprožívala, protože jsem neměla ty informace,” vyprávěla moderátorka průběh podivné nemoci. 

„Ale je fakt, že ta nemoc byla hodně zvláštní,” dodala ještě. „Kašlala jsem takovým způsobem, že jsem myslela, že se udusím,” popsala své strasti. 

Ples jako Brno: Gábina Partyšová oblékla nádhernou róbu ve smaragdové barvě. Pohublá moderátorka vypadala úžasně! Ples jako Brno: Gábina Partyšová oblékla nádhernou róbu ve smaragdové barvě. Pohublá moderátorka vypadala úžasně! Zdroj: Profimedia.com

„Mohlo by se z krve zjistit, jestli mám protilátky. V únoru jsme měli celá rodina velké problémy, Kristiánek měl zvýšenou teplotu a bylo mu divně, neuměl tu nemoc popsat, asi tím prošel taky. Naše širší rodina už se s covidem taky potkala, probíhalo to tak, že měli hlavní symptomy, ale nic tragického,” nechala se moderátorky slyšet, jak koronavirus postihl její rodinu. 

Právě z toho důvodu se Gábina rozhodla, že posílí svou imunitu, aby předešla návratu viru. „Já pracuji v televizi a potkávám tam hodně lidí. Takže aby ta moje imunita byla v pořádku, tak si teď dávám čtyřtýdenní program a každý týden mi pouští do žíly nějaké vitamíny,” dodala moderátorka na závěr. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU