Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Párty roku? František Janeček slavil narozeniny, nechyběl Slováček ani Bohdalová

Jiřina Bohdalová to stále umí rozjet.
Jiřina Bohdalová to stále umí rozjet.
Zdroj: Profimedia
Jiřina Bohdalová to stále umí rozjet.

Že se každý rok nesou narozeninové oslavy hudebního producenta Františka Janečka ve velkém stylu, ví každý. Ani letos si ji proto nenechala ujít spousta hvězd, které přišly svému dobrému kamarádovi popřát vše nejlepší. Zároveň spousta z nich dokázala, že to umí i v pokročilém věku pořádně rozbalit!

V luxusním hotelu NH Prague to v úterý večer pořádně žilo. Hudební producent František Janeček v něm totiž slavil své 77. narozeniny, které letos pojal v toskánském stylu. „Mnoho přátel mi kvůli tomu psalo, co si mají obléci, jak si ten toskánský styl představuji, tak jsem je uklidnil, že to bylo myšleno k vínu a občerstvení,” vysvětloval pro Blesk Janeček. Celý večer si tak všichni hosté mohli dopřávat nejrůznější pochoutky od drahého toskánského vína až po hovězí carpaccio či špízy z brazilského hovězího. 

Hvězdní hosté

Na oslavu Františka Janečka se vypravila spousta jeho přátel ze šoubyznysu, mezi kterými nechyběli například Jiřina Bohdalová, Michal David, Petr Janda, František Ringo Čech anebo Felix Slováček, který dorazil v doprovodu Lucie Gelemové. Od gratulantů Janeček dostal mimo jiné také 77 růží a třípatrový ovocný dort. 

„Nejdůležitější ale je, že tu vidím své přátele a spolupracovníky, kamarády a všechny, které mám rád. To mi ke štěstí stačí, společně se zdravím a s tím, že už snad budeme moci opět naplno pracovat a diváci si najdou cestu do divadel. Už od konce listopadu bych totiž rád všechny pozval na obnovenou premiéru nejslavnějšího muzikálu všech dob Fantom opery, který se vrací do GoJa Music Hall,” radoval se oslavenec. 

Nechyběl ani Jiří Krampol

Svému kamarádovi se vypravil popřát i herec, moderátor a bavič Jiří Krampol, který ještě před několika málo dny musel být hospitalizován v nemocnici kvůli problémům s dýcháním. Pozvání přijala i herečka Kateřina Brožová, Šárka Grossová, která přišla v doprovodu svých dvou dcer Denisy a Natálie, Sabina Laurinová nebo Jitka Zelenková. Podle fotografií z večírku je více než jasné, že se všichni přítomní skvěle bavili. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky