Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Už jsou spolu rok, Eva Burešová oslavila výročí s Forejtem nezvyklým způsobem

Eva Burešová a Přemek Forejt jsou neuvěřitelně šťastní.
Eva Burešová a Přemek Forejt jsou neuvěřitelně šťastní.
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová a Přemek Forejt jsou neuvěřitelně šťastní.

Eva Burešová a Přemek Forejt patří mezi nejsledovanější páry českého showbyznysu. I když momentálně každý bydlí v jiném městě a vidí se jenom občas, působí spolu opravdu spokojeně. Zamilované hrdličky navíc už oslavily první výročí jejich vztahu.

Herečka Eva Burešová září v seriálu Slunečná a Přemek Forejt zase působí jako jeden ze tří porotců v kuchařské show MasterChef. Dvojice se dala dohromady už loni na podzim poté, kdy spolu účinkovali v pěvecké soutěži Tvoje tvář má známý hlas.

Přemek napínal fanoušky

"10.10.2020.22:22," napsala Eva o víkendu na sociální síti a ukázala, jakým způsobem partneři stvrdili svoji lásku. Oba dva si totiž nechali na předloktí vytetovat malá srdíčka.

Zatímco Forejt má na sobě už spoustu kérek, Burešová zatím vsází na drobné, minimalistické motivy. Nedávno si například nechala vytetovat symbol ryby, který většinou používají křesťané. 

O víkendu Přemek svoje fanoušky na Instagramu nejdříve trochu napínal a nechtěl prozradit, proč vlastně míří do tetovacího salónu. Nakonec se ukázalo, že kromě láskyplného srdíčka si šéfkuchař dopřál i nový piercing v nose.

Svoji lásku už dávno netají

Když se přesně před rokem ukázalo, že se oblíbená zpěvačka zakoukala do symptického kuchaře, byl z toho pořádný poprask. Burešová pak vyzvala novináře, aby jí ponechali trochu soukromí a nesledovali ji s Forejtem na každém kroku.

Od té doby se toho už ale hodně změnilo. Eva si s Přemkem výborně rozumí a společně vychovávají synka Nathana, kterého má Burešová z předchozího vztahu. Svoji lásku už rozhodně před nikým neskrývají, naopak občas rádi sdílejí společné momentky i se svými příznivci.

Nejdříve prý Evu vůbec nenapadlo, že by si s Přemkem mohla něco začít. Teď jsou spolu a určitě by už neměnili. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky