Filmový festival v Karlových Varech patří mezi nejvíce prestižní akce a jen málokterá celebrita českého showbyznysu si tuto událost nechá ujít.

Loni museli organizátoři kvůli pandemii koronaviru KVIFF zrušit a o to více se letos hrnou natěšené hvězdy na červený koberec.

Jako každý rok se osobnosti předhání, kdo do Varů vynese zajímavější model a zatím nejvíce propíranou róbu oblékla herečka Jitka Čvančarová, která byla v obřím modelu modré barvy k nepřehlédnutí.

Festival zatím probíhá klidně, Zuzana Jandová předvedla divokou líbačku s novým milencem

Oproti minulým ročníkům probíhá zatím filmový festival poměrně v klidu a paparazzi zatím nezachytili žádné výraznější excesy. Celá kolonáda ale praská ve švech a bary a zahrádky se po absenci turistů konečně naplnily.

Asi největší odvaz předvedly naše hvězdy ve Varech v roce 2010. Tehdy to pořádně rozjela herečka Tatiana Vilhelmová, která skončila s Jiřím Macháčkem a Aňou Geislerovou v řece.

I když se letošní festival obešel zatím bez větších skandálů, Miss ČR Zuzana Jandová do Varů vzala svůj nový objev a jakmile padla tma, s vousatým mladíkem se neustále vášnivě líbala a objímala. Přes klidný průběh se ale KVIFF stal terčem kritiky od samotného prezidenta.

Celebrity čelí kritice, proč nenosí respirátory?

Ve vnitřních prostorách hotelu Thermal většina návštěvníků filmového festivalu nenosí roušky ani respirátory a tuto skutečnost okomentoval Miloš Zeman, který si jako vždy nebral servítky.

"Já jsem dnes viděl fotografie a jediný, kdo měl na sobě respirátor, byl Adam Vojtěch a jeho žena. Jak víte, nikdo by se neměl vyvyšovat nad druhé. Dneska tahle snobská sebranka na karlovarském festivalu předvádí, že jsou cosi jako nadlidi. Uvědomte si, že mohou nakazit nejen sebe, ale i druhé. Může to být novým ohniskem nákazy," řekl Miloš Zeman v rozhovoru pro Blesk.

Prezident navíc dodal, že by se podobné akce rozhodně nezúčastnil. Mám filmy nesmírně rád, ale podle mého názoru je to snobská akce a lidé tam nechodí na filmy, le jen proto aby se předváděli," uzavřel Zeman.

Nenošení roušek ve vnitřních prostorách považuje Miloš Zeman za snobské a nebezpečné.

Související články