Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Filip Blažek tají pohlaví svého potomka!

Filip Blažek tají pohlaví svého potomka!
Filip Blažek tají pohlaví svého potomka!
Zdroj: Story.cz

A to dokonce právě v těchto dnech. Začátek března je totiž termínem porodu jeho ženy Jolany. Známý herec Filip Blažek tak očekává už svého třetího potomka. S manželkou mají již desetiletou dceru Jolanku a s předchozí partnerkou herečkou Lucií Benešovou syna Luciána.

"Termín mám na začátku března, takže jsem opravdu asi týden před porodem," prozradila Jolana Blažková. Zda to bude holčička nebo chlapeček, už ví, ale svému okolí připravují překvapení. "Víme to všichni tři, ale mlžíme, máme to opravdu jako překvapení pro nejbližší. Dokonce už probíhají sázky, zatím to většina odhaduje na kluka. Já ani nenaznačuji," usmívá se manželka populárního herce.

Druhé těhotenství prý prožívá mnohem hůř než to první. "Ze začátku to bylo strašný. Neustále jsem zvracela, to jsem u Johanky vůbec nezažila. Probíhá to úplně jinak," prozrazuje.

A zcela jiné je i přibírání kil. Jolana se bála, že přibere stejně jako s první dcerou. Během prvního těhotenství nabrala neuvěřitelných 33 kilogramů.
"Měla jsem pěkných 90 kilo, bylo mi 25 let a vůbec mi to nepřišlo. I po porodu to šlo rychle dolů. Nyní mám nahoře 16 kilo, chtěla jsem do dvaceti, tak jsem spokojená," dodala Jolana Blažková v obchodě s potřebami pro děti, který v Hostivici u Prahy s manželem a dcerou navštívili.

Mohlo by vás také zajímat: K dítěti vám pomůže vysadit mléko, nejezdit na kole a milovat se jen 2x týdně
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Dara Rolins: Miminko je v plánu

Dara Rolins: Miminko je v plánu

Zpěvačka Dara Rolins se netají tím, že by si se svým partnerem rapperem Rytmusem přála potomka. Přibude v dohledné době k Dařině dceři Lauře…

Akční letáky