Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vary jsou v plném proudu! Na červeném koberci zářily Schneiderová i Čvančarová

Jitka Čvančarová
Jitka Čvančarová
Zdroj: Kafe.cz
Jitka Čvančarová

Po dvouleté pauze odstartoval 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Redakce kafe.cz je na místě a přináší vám aktuální informace o tom, kdo dorazil na slavnostní zahájení – v čele s prezidentem akce Jiřím Bartoškou a hercem Michaelem Cainem.

Konečně je to tady. Slavný filmový festival, na který se pokaždé sjíždí nejznámější české i světové osobnosti, právě vypukl. Jako první se po červném koberci prošla modelka Hana Soukupová, která celoročně žije na Mallorce s manželem a třemi dětmi.

Potlesk pro Barťáka

Velkého aplausu se dočkal prezident festivalu Jiří Bartoška, kterého doprovodila tradičně manželka Andrea. Zatímco herec si oblékl slušivé kvádro, ona zvolila krásné třpytivé šaty.

Jitka Čvančarová opět nezklamala a vynesla výraznou saténovou róbu s velkým výstřihem a bohatou, volánovou sukní. Herečku známou ze seriálu Kukačky doprovodil manžel Petr Čadek.

O něco střídmější model si vybrala herečka Klára Issová, která tentokrát sáhla po jednoduchých šatech na ramínka. Pozornost na sebe strhla také Jitka Schneiderová, která zvolila decentní krémové šaty. Do Varů přijela s partnerem.

Šperky od Cartiera

Na zahájení přijel i Bolek Polívka s manželkou Marcelou a třemi dětmi nebo herečka Zuzana Stivínová. Ta doplnila zelené sametové šaty stylovými šperky od Cartiera.

V zajímavé róbě dorazila Martha Issová, která na festivalu propaguje film Zátopek. Ve snímku totiž ztvárnila manželku legendárního atleta Danu. Průsvitné stříbrné šaty rafinovaně doplňují bílý živůtek. K outfitu zvolila efektní účes a růžové psaníčko.

Jenovéfa Boková moc dobře ví, co jí sluší, a proto i letos vsadila na dlouhé večerní šaty s jedním odhaleným ramenem. A začátek festivalu si nenechala ujít ani Jana Švandová s manželem nebo Bára Poláková, která nedávno přiznala rozchod s Pavlem Liškou.

Michael Caine ve Varech převzal Křišťálový glóbus za celoživotní přínos filmu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky