Takže Felixi, dopřál jste si několik dní volna v zahraničí a jaký byl Váš program?

„Já jsem se domluvil s René, tedy s dcerou z prvního manželství, že si uděláme takový týdenní odpočinkově poznávací výlet. Navštívili jsme třeba Alicante, Valencii a několik dalších měst, takže šlo o cestování a přiznávám i o testování zdejších vinných pochoutek a dobrot a poznávání nových míst a zdejších krás. Bylo to fajn, ale… ale, jak vidíte, to vše se projevilo na mé postavě, tělo se mírně zakulatilo, přibral jsem něco kil na váze, která teď budu shazovat,“ s úsměvem nás informoval Felix.

Vyrazili jste za poznáváním tedy ve dvojici, ale co zbytek rodinky, ten jste nechal doma?

„Jinak to nešlo. Anička s Felixem byli na chalupě a měli svůj program, ale s oběma jsem byl v telefonickém spojení a volali jsme si. Navíc v neděli jdu Aničku podpořit do karlínského Hudebního divadla, kde je na programu obnovená premiéra muzikálové pohádky Kapka medu pro Verunku, v níž hraje a zpívá hlavní ženskou roli a syn bude dirigovat živý orchestr. Takže se moc těším, že se zase sejdeme a budeme pohromadě,“ prozradil s úsměvem muzikant ještě před premiérou.

Anička bezesporu potřebuje rodinnou podporu. Statečně bojuje se záludnou rakovinou, navíc není na ni sama a je pracovně velice aktivní. A to je určitě jeden z krůčků k optimistické budoucnosti. Cítíte to podobně?

„To máte pravdu. Neuzavřela se do sebe, prostě žije, hraje, zpívá a samozřejmě podstupuje i léčbu. Je to silná holka a já přiznávám, že hodně často na ni myslím a snažím se, abychom si nacházeli čas a byli spolu. Není to jednoduché období, ale jsme rodina a prožíváme vše společně. Věřím ve štěstí, že vše se v dobré obrátí a ještě když jí někdo pomůže seshora, ten, co je nad námi, tak musí vše dobře dopadnout. Tím i žiji a k dobrému konci směřují všechny moje myšlenky,“ dodal Felix Slováček.

Související články