Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Felix Slováček skončil v nemocnici: Pečuje o něj exmilenka, Dádu u sebe nechce

Právě exmilenka o něj nyní pečuje.
Právě exmilenka o něj nyní pečuje.
Zdroj: Profimedia
Právě exmilenka o něj nyní pečuje.

Muzikant Felix Slováček má za sebou pořádně těžké chvíle. V pátek se totiž společně se svou expřítelkyní Lucií Gelemovou vydal na lipenskou přehradu, kde měli společně strávit víkend. Jenže po cestě se mu za volantem přitížilo a musel být urychleně převezen do nemocnice. Jeho manželka Dagmar Patrasová o zdravotním problému neměla sebemenší tušení. Když se pak dozvěděla, co se děje, byla odhodlaná za Slováčkem vyrazit a být mu nablízku. Ten její nápad ovšem rychle smetl ze stolu. 

Chtěl si užít pohodový víkend se svou expřítelkyní, náhlý zdravotní problém ovšem jeho plány překazil. Hudebník Felix Slováček v pátek při cestě na jih Čech za volantem prožil děsivé chvíle. Naštěstí vedle něj byla Lucie Gelemová, která mu mohla zavolat pomoc. „Najednou se mi začala točit hlava, sjel jsem z dálnice a řekl jsem Lucii, ať mě rychle odveze do špitálu. Nelenila a zavolala hned záchranku. Ta tam byla asi za pět minut. Nikdy předtím se mi nic takového nestalo,” nechal se muzikant slyšet v rozhovoru pro pořad Showtime

Pečující expartnerka

„Záchranka mě převezla do nemocnice, dělali mi různá vyšetření, CT hlavy a podobně. V sobotu ráno jsem se probudil a cítil jsem se, jako by se nic nestalo. Pan doktor mi řekl, ať jsem v klidu a až odtud odjedu, mám žít, jako bych nemocnici ani nebyl,” dodal ještě Slováček, který tráví spoustu času s Lucií Gelemovou, a to i navzdory tomu, že se před časem rozešli. „Přinesla mi švestky, hroznové víno, nakrájenou klobásu a hořčici a upekla koláč,” pochvaloval si hudebník, jak o něj Gelemová pečuje. 

Této role se chtěla zhostit i jeho manželka Dáda Patrasová, ale jak se zdá, o její přítomnost Slováček tak úplně nestál. Dokonce jí ani neoznámil, že se nechází v nemocnici. Patrasová zprávu dostala od médií. „Co mi to říkáte? Felix že je v nemocnici? To snad ne!” podivovala se herečka nad dotazem Blesku. „Musím okamžitě za ním, zjistit, co se děje. Co mu je. Koupím mu jablka, ta on miluje,” řekla ještě Patrasová, než zavěsila. Slováček ji však rychle usadil. „Dádě jsem říkal, ať sem nejezdí, protože nechci zkolabovat,” prohlásil. 

Nevím, co si mám myslet

„Nikam nejedu. Tak já umírám strachy o chlapa, který vyrazil na výlet s exmilenkou? To jsem pěkně blbá,” vyjadřovala se na adresu manžela Dáda poté, co s ním mluvila. „Já už vážně nevím, co si mám myslet. V pátek jsme byli s Felixem volit. Odvezl mě potom domů a říkal, že jede k nám na chalupu,” podivovala se herečka.

„Po cestě z auta mi ještě volal, aby mi řekl, jak mi to u těch voleb slušelo. A to už jel pro Gelemovou, aby mohli odfrčet na výlet,” dodala ještě překvapeně. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU