Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Románek Felixe Slováčka se Silvií Kucherenko? Modelka objasnila situaci

Felix Slováček
Felix Slováček
Zdroj: Profimedia.cz
Felix Slováček

Felix Slováček se nedávno rozešel se svou dlouholetou milenkou Lucií Gelemovou. Netrvalo dlouho, a na hudebníka se začaly vrhat nové nápadnice. Veliký rozruch vzbudil společný víkend Slováčka se slovenskou sexbombou Silvií Kucherenko. Tvoří dvojice skutečně nový pár?

Felix Slováček žil dlouhá léta ve spokojeném manželství s Dagmar Patrasovou, než jim před sedmi lety vstoupila do cesty Lucie Gelemová. Hudebník ze své milenky sice udělal svou oficiální partnerku, od své manželky se ale nikdy nedokázal zcela odstřihnout.

Že k sobě Slováček a Patrasová mají stále blízko, dokazuje i fakt, že pořád udržují kontakt a ani po letech vztahu „ve třech“ nepožádali o rozvod.

Patrasová se navíc netají tím, že by svého muže vzala zpátky, on jí ale opakovaně vráží kudlu do zad.

Slováček plánuje dovolenou s exmilenkou, opět zklamal svou ženu

„Dovolená s manželem? Fakt nyní nevím. Tak řekněme, že nevím, co bude v létě. Může se stát plno věcí,“ řekla Dagmar Patrasová webu Aha!. Z jejích slov šlo snadno vyčíst, že by ráda dala Slováčkovi ještě jednu šanci, a to i přes své nedávné tvrzení, že s ním definitivně končí.

Slováček ale veškeré naděje své ženy opět pohřbil, na dovolenou totiž údajně pojede s exmilenkou! „V létě plánuji ještě poslední, přátelskou dovolenou s Felixem, zřejmě Šumava, možná zahraničí,“ prozradila Super.cz Lucie Gelemová.

Hudebník pak slova své bývalé přítelkyně nepřímo potvrdil. „Letos zůstanu v Česku. Mám sice už po kompletním očkování, ale plánuji, že budu na chalupě a že přijedou děti,“ sdělil podle ŽivotvČesku.

Kucherenko zarazila spekulace o vztahu se Slováčkem 

Veliký rozruch vzbudily před pár dny dvě společné fotky Felixe Slováčka a Silvie Kucherenko. Slovenská hvězda s obřími rty sdílela společné snímky s hudebníkem, a dočkala se velice ostré kritiky.

Kucherenko se proto rozhodla celou situaci objasnit. „Potkali jsme se na vernisáži obrazů. Všichni to jsou velmi milí a příjemní lidé. Samozřejmě i pan Felix Slováček, ale rozhodně se nejedná o žádného mého nového přítele,“ vysvětlila sexbomba webu Extra.cz.

Vypadá to tedy, že Felix Slováček je stále k mání. Kdo nakonec slavného hudebníka uloví do svých sítí, zatím zůstává otevřené. Že by se nakonec vrátil ke své milované manželce Dagmar? Necháme se překvapit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky