Na jednom z prominentních večírků, kde Felix Slováček nedávno vystupoval, na sebe strhl pozornost krvavým zraněním, které si přivodil přímo na jevišti. Omylem se totiž udeřil do hlavy o mikrofon, což se neobešlo bez bolestivého šrámu. “Byla to opravdu pecka,” sdělil hudebník přítomným novinářům.

Naštěstí ale prokázal, že je z pořádně pevného těsta, a tak s klidem požádal přítomnou barmanku, aby mu ránu ošetřila. “Klidně mi to vyčistěte vodkou,” vtipkoval podle svědků události. K tomu nakonec nedošlo, protože na místě byla k dispozici také lékárnička. O celém incidentu informoval slovenský server Topka.sk.

To ale není jediný rozruch, o jaký se v poslední době hudebník postaral. V divadle Semafor totiž slavil čtyřicáté narozeniny jeho syn Felix mladší, a jak to tak v případě oblíbeného saxofonisty často bývá, večírek proběhl skutečně ve velkém stylu.

V náruči Lenky Dragounové skončili oba Felixové

Otec i syn si pravděpodobně pod tíhou zábavného večera užívali společnost vnadné podnikatelky Lenky Dragounové, která se kolem Felixe staršího - ke značné nelibosti jeho manželky Dády Patrasové - motá poměrně často. Ani jednomu z mužů Slováčkových přitom nevadilo, že je Dáda na oslavě rovněž přítomná.

Ta ze situace nebyla vůbec nadšená, o čemž vypovídaly nejen její nelibé pohledy, ale také kritika, kterou směrem k jejich počínání přímo na místě utrousila. Vzhledem k tomu, že má ale po vynesení rozsudku ohledně její loňské autonehody tak trochu “z ostudy kabát”, držela se zpěvačka zkrátka a na rozdíl od řady jiných případů si pouštění hrůzy buď nechala až na doma, nebo od něj upustila úplně, což je jí rozhodně ke cti.

Související články