Když ale nic nepomáhalo a Lucie se k němu ani nevrátila, ani nevzala zpátečku, nezalekla se blábolícího důchodce a s novým mecenášem se nerozešla, Slováček musel potupně domů s prosíkem. Na to už netrpělivě čekala jeho dlouholetá choť a královna dětských srdcí Dáda Patrasová, která se prý zachovala jako dáma a vzala záletného Felixe zpět domů.

„Dvakrát jsem se chtěla rozvádět, jednou jsem žádost o rozvod dokonce podala. Pak ji stáhla, protože jsem si uvědomila, že manžel nebude neustále tím jelenem v říji,“ svěřila se Blesku s tím, že je nakonec ráda, že to neudělala a že její manžel dostal konečně rozum.

Gelemová po Slováčkovi dlouho netesknila

Každý, kdo jen trochu kauzu nevěrníka Slováčka a o čtyřicet let mladší umělkyně Gelemové sleduje, musí vědět, že právě Dáda od začátku říkala, že ho Lucie po čase kopne do zadku a on přijde prosit o odpuštění. Nakonec to trvalo dlouhých sedm let, ale dočkala se. Slováček je zpět v rodinné vile a o Dádě doslova básní.

„Dáda je báječná, úžasná, odpustila mi a je nad věcí. Velmi si toho vážím,“ sype si popel na hlavu a na to, jak nazýval svou ženu bláznivou alkoholičkou, jako by zapomněl. Patrasová dokonce tvrdí, že byl pod vlivem Gelemové a tato tvrzení vydávat musel.

"Ano, byl jsem pod vlivem té ženy," přiznal saxofonista v rozhovoru pro Expres, kde také poděkoval milenci své ženy Vitovi, že ho zastoupil a požádal ho, aby se stáhl a nechal Dádu být. Rodina by podle něj teď měla držet pohromadě.

Dáda si přeje konečně klid a pohodové manželství

Dáda s ním souhlasí a oba si nepřejí nic jiného než klid, pohodu a čas na práci. Snad se jim to podařilo, když po letech společně strávili vánoční svátky i příchod Nového roku.

„Chtěli jsme k moři, už jsme to ale nestihli zařídit, tak pojedeme za dětmi na chalupu," nechala se slyšet Dáda, na které bylo vidět, že se na společné chvíle těší a že si vysloveně užívá pozornost svého manžela, o kterou léta tvrdě bojovala.

Jak ale dopadne spor mezi Slováčkem a Gelemovou, se neví. Lucie tvrdí, že jí Felix posílá výhrůžné smsky. Ten to samozřejmě popírá.

„Jeho stupňující se výhrůžky a nepředvídatelnost jeho chování, které se začalo blížit stalkingu, mne donutily adekvátně reagovat,“ fňuká umělkyně a vyhrožuje právníky. Slováček jí odpovídá stejnou mincí s tím, že ti jeho už jsou připraveni.