Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Felixe Slováčka vyzvedla z nemocnice Lucie Gelemová, manželku Dádu vidět nechtěl

Felix Slováček Lucie Gelemová
Felix Slováček Lucie Gelemová
Zdroj: Profimedia
Felix Slováček Lucie Gelemová

Saxofonista Felix Slováček je už po čtyřech dnech hospitalizace doma. Podle lékařů prodělal malou mozkovou příhodu, která ho postihla při jízdě autem. Z písecké nemocnice Slováčka vyzvedla exmilenka Lucie Gelemová, která bydlí nedaleko.

Felix Slováček musel do nemocnice, protože se mu během jízdy autem s Lucií Gelemovou najednou udělalo špatně. "Měl jsem takovou slabost, točila se mi hlava, zvracel jsem. Z toho důvodu jsem se nechal vyšetřit," popsal muzikant pro TN.cz.

Klepla mě malá pepka nebo pepina

Hudebník proto raději odstavil auto a do nemocnice už dojel přivolanou záchrankou. V písecké nemocnici pak lékaři zjistili, že muzikant prodělal malou mrtvici. To slovo se ale Slováčkovi vůbec nelíbí. "Klepla mě prostě malá pepka nebo pepina?" vtipkoval Felix pro Blesk, když už bylo jasné, že může jet domů.

"Byla to prý krevní sraženina, která mi putovala tepnou směrem k mozku, byla ale naštěstí malá a po cestě se rozpustila," doplnil Slováček, který teď musí brát léky na ředění krve. Ty se předepisují při léčbě krevních sraženin a jsou také prevencí podobných příhod.

Žádné další omezení ale hudebník nemá a lékaři mu doporučili, aby se choval, jako kdyby k ničemu nedošlo. "A to mě těší nejvíc. Dokonce můžu mít sex podle libosti, a to rád slyším!" smál se Slováček, kterému společnost cestou domů dělala Lucie Gelemová.

Sedm let společného života nejde vymazat

I když se Felix s výtvarnicí rozešel letos v květnu, bývalí parteneři spolu rádi tráví svůj volný čas. Když se Slováčkovi udělalo nevolno, zrovna cestovali do Lipna na dovolenou. "Jel jsem s Lucií do jižních Čech na její chalupu. Sedm let společného života nejde jen tak vymazat," potvrdil Blesku umělec.

Odvoz Slováčkovi nabídla také dcera Anička, hudebník ale využil toho, že se Lucie zrovna vracela do Prahy. S dcerou a synem se ale hudebník rád sejde, na rozdíl od manželky Dády Patrasové. Té dokonce ani nedovolil, aby za ním do nemocnice přijela na náštěvu.

Felix se s Lucií rozešel, bývalí partneři si ale zůstali blízcí a rádi spolu tráví dovolené a víkendy. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU