Felix Slováček ukončil vztah s Lucií Gelemovou letos v květnu. Hudebník po boku o čtyřicet let mladší výtvarnice žil sedm let, nakonec s ní ale odmítl založit rodinu, a tak se v dobrém rozešli.

I po rozchodu měl Slováček s Gelemovou velmi vřelý vztah a pravidelně se s exmilenkou vídal i přesto, že tím pořádně vytáčel svou manželku Dagmar Patrasovou. Zpěvačka nedávno odtajnila, že její muž až doteď platil výdaje za byt své bývalé přítelkyně.

"Jsem ráda, že už to skončilo, i když jedna věc mi vadí, a to, že té zlatokopce manžel pořád platí byt. Vím, že spolu už dávno nespí a je to jen z lítosti, ale stejně už by i tohle mohl ukončit," postěžovala si nedávno Patrasová Blesku a zanedlouho se její přání skutečně vyplnilo.

Je to štět*a, už s ní nemůžu být ani kamarád

Lucie Gelemová si to díky novému milenci u Felixe Slováčka pořádně zavařila. Hudebník je prý nejvíce zklamaný z toho, že mu Lucie o novém vztahu neřekla sama.

"Čekal jsem, že Lucie přijde s pěkným člověkem, bude mít děti a já budu všechno vědět, fandit jí a pomáhat jí i s tímhle. Ale způsob, jakým jsem se to dozvěděl mě šokoval, zachovala se, nechci říkat to slovo, jako štět*a," řekl znechucený Slováček CNN Prima News. "Milenci už jsme nebyli, ale byli jsme velcí přátelé. Myslel jsem, že to tak i zůstane. Ale natolik mě to šokovalo, že už s ní nemůžu být ani kamarád," dodal saxofonista.

Gelemová strávila noc z pondělí na úterý v hotelu s pětapadesátiletým podnikatelem Vladimírem Michalčákem. Ve stejný den si ale podle Blesku nejdříve vyrazila na oběd se Slováčkem, který ji pozval k jejímu svátku do restaurace do Obecního domu. Poté se zastavila v bytě v Malešicích a následně odjela do hotelu za novým milencem.

Felix Slováček se o dostaveníčku Gelemové dozvěděl až následující den z médií. "Kdyby mi to řekla sama, byla by to jiná situace. Samozřejmě jsem trochu žárlil. Přeci jen jsme byli léta spolu," sdělil hudebník. Netrvalo dlouho a Gelemová opět poslala Felixovi ostrou odpověď.

Zveřejním videa, vyhrožuje Gelemová

"Naštěstí jsem se již odstěhovala. Felixovy reakce mě pochopitelně velmi zaskočily. Společně jsme před půlrokem ohlásili, že jsme ukončili partnerský vztah a budeme se dál stýkat jako přátelé. Nemá absolutně žádné právo šílet a cokoliv mi vyčítat. Proto také nemám žádné výčitky svědomí," vysvětlila Lucie Gelemová zmíněnému webu s tím, že nic špatného neudělala.

"Zato Felix se chová jako blázen. Mám jeho agresivní výpady a vulgární nadávky natočené na mobilu. A pokud bude dál pokračovat v nenávistných útocích, budu nucena toto video zveřejnit," vyhrožuje výtvarnice materiálem, který si proti svému ex pořídila.

Slováček zatím nechce ani potvrdit, ani vyvrátit, zda se bude vracet ke své právoplatné manželce Dagmar Pastrasové. Zpěvačka se nechala slyšet, že plánuje s Felixem společné Vánoce.

"Nevím, co bych měl s Dádou dávat dohromady. Když něco potřebovala, tak jsem jí to zařídil. Nedá se říct, že bychom si byli cizí," vyhýbal se hudebník konkrétní odpovědi. V jednom ale dal manželce za pravdu. "Konec s Lucií mi Dáda prorokovala. Říkala mi, jak to skončí, a také to tak skončilo," uzavřel.

Gelemová se prý nebojí použít soukromá videa Slováčka

Související články