Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kdo je milenec Lucie Gelemové? Felix Slováček se podělil o detaily

Felix Slováček Lucie Gelemová
Felix Slováček Lucie Gelemová
Zdroj: Profimedia
Felix Slováček Lucie Gelemová

Muzikant Felix Slováček je momentálně vzteky bez sebe. Přestože dlouhou dobu hlásal, že je mezi ním a jeho milenkou Lucií Gelemovou konec a nadále mezi sebou udržují jen přátelský vztah, fotografie zachycující jeho bývalou lásku a movitého podnikatele jej zvedly ze židle. Jak se totiž zdá, Lucie Gelemová si našla nového partnera a to Slováčka vytočilo doběla. 

Dáda Patrasová si jistě mne ruce. Vypadá to totiž, že se k ní její milovaný manžel Felix Slováček, který roky veřejně udržoval vztah s Lucií Gelemovou, konečně nadobro vrátí. Gelemová Slováčka momentálně rozzuřila tak jako už dlouho nikdo. Felix Slováček sice několik měsíců všechna média přesvědčoval o tom, že mezi ním a Gelemovou již žádný jiný vztah kromě přátelského a profesního není, zprávy o tom, že se Lucie shází s jiným, jej nenechaly klidného. Dokonce ji okamžitě nařídil, aby se vystěhovala z jednoho z jeho pražských bytů. 

Seznámil je Slováček

Zdá se, Lucie Gelemová si vyhlédla úspěšného podnikatele, se kterým se seznámila na své vernisáži. Paradoxem je, že jej na akci dovedl sám Slováček. „Vlastně jsem ho dohodil, ale nepřímo. Zeptal jsem se kamaráda, jestli nezná člověka, který má prachy, aby koupil nějaké obrazy. A on ho přivedl,” nechal se hudebník slyšet pro eXtra.cz

Když se poprvé objevily snímky zachycující Gelemovou a zmíněného podnikatele, Felix jejich setkání nepřikládal žádnou váhu. Podruhé už měl ale jasno. „To jsem si dal dvě a dvě dohromady kvůli tomu, že ji už vyfotili s tím samým před měsícem i nyní. Tehdy tvrdila, že to bylo jen kvůli sponzoringu, setkání kvůli poděkování, ale už šlo asi o něco víc,” dodal ještě. 

Kdo je onen podnikatel?

Jak uvedl Felix Slováček pro Expres, muž, který se objevuje po boku Gelemové a se kterým podle zmíněné redakce Gelemová strávila i noc na hotelu, je velmi úspěšným podnikatelem pohybujícím se ve farmaceutických firmách. Výtvarnice se snažila jeho identitu utajit, Slováček byl však odhodlaný, že lidem řekne, o koho se jedná. Potvrdil pak, že novým středobodem zájmu Gelemové je podnikatel Vladimír Michalčák.

Z nešťastné situace se ale jistě těší Dáda Patrasová. Ta už se nemůže dočkat společně strávených Vánoc s manželem. „S Felixem jsem v denním kontaktu a věřím, že i Vánoce budou společné a klidné. Už toho všeho bylo dost,” řekla pro Blesk

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky