Felix Slováček a o čtyřicet let mladší malířka Lucie Gelemová se rozešli letos v květnu, i poté ale bývalí partneři měli k sobě blízko a trávili spolu čas.

Vztah s umělkyní udržoval saxofonista sedm let a vážně tím narušil své manželství s Dagmar Patrasovou. Zpěvačka se ale netají tím, že hodlá Slováčkovi dát další šanci i přes jeho přiznanou dlouholetou nevěru.

"Jsem ráda, že už to skončilo, i když jedna věc mi vadí, a to, že té zlatokopce manžel pořád platí byt. Vím, že spolu už dávno nespí a je to jen z lítosti, ale stejně už by i tohle mohl ukončit. S Felixem jsem v denním kontaktu a věřím, že i Vánoce budou společné a klidné. Už toho všeho bylo dost," svěřila se Blesku Dagmar Patrasová.

Už nejsme ani kamarádi, osobně jí sbalím věci

"Už nejsme ani kamarádi a Lucie se musí okamžitě vystěhovat z bytu, který platím," sdělil vytočený Felix Slováček zmíněnému webu poté co se dozvěděl, že Lucie Gelemová prožila romantickou noc v pražském hotelu Hilton s novým nápadníkem.

"Zdůrazňuji, že se musí vystěhovat hned. Jestli to neudělá, zítra ji osobně sbalím věci do pytlů a vynesu před ten malešický dům na chodník," nebral si muzikant se svou bývalou milenkou servítky.

Nového nápadníka výtvarnice prý Felix zná a tvrdí, že mu Gelemová lhala.

Nehodlám už ze sebe dál dělat idiota

"O tom chlápkovi jsem věděl. Párkrát se s ním už někde ukázala. Byl jsem ale přesvědčený, že s ním má rande kvůli svému malování a sponzoringu. Zmýlil jsem se ale a nehodlám už ze sebe dál dělat idiota," zuří Felix Slováček.

Lucie Gelemová nechtěla svůj pobyt na hotelu příliš rozmazávat. "Nemám potřebu se ke svému soukromí vyjadřovat, protože s Felixem nejsme pár už od května a jsem svobodný člověk," řekla Blesku bývalá milenka hudebníka.

Slováčka nejspíš vytočilo i nedávné tvrzení Gelemové ohledně jeho "štědrosti". Výtvarnice se totiž nechala slyšet, že je Felix opatrný na korunu a odmítá proto jakoukoliv nálepku zlatokopky. Jelikož doteď saxofonista platil výdaje za její bydlení, nejspíš mu po tomto definitivně došla trpělivost...

Malířka si ještě půl roku po rozchodu užívala bydlení zdarma

Související články