Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Slováček dorazil na Slavíka s mladičkou blondýnou, Dáda mu to pak natřela

Felix Slováček
Felix Slováček
Zdroj: Profimedia
Felix Slováček

Hudebník Felix Slováček nepřestává ve svých skoro osmdesáti překvapovat. I tentokrát se postaral o pořádné překvapení, když dorazil na předávání cen Český slavík po boku moderátorky Michaely Dragounové. 

Mohlo by se zdát, že po bouřlivém rozchodu s Lucií Gelemovou bude Felix rád, že má stále rodinné zázemí, opak je pravdou. Čím dál častěji se na veřejnosti objevuje bez Dády a za doprovodu jiných žen. O pořádný rozruch se postaral i po premiéře filmu Jan Žižka, důvěrně se tam bavil s blondýnkou Lenkou, která dorazila v doprovodu Zdeňka Mahdala.

Blondýnku tajil 

Přítomným novinářům neuteklo, že Felix dorazil na předávání Českého slavíka po boku sympatické moderátorky. I když se kolem Michaely Dragounové točil celý večer, novinářům svůj doprovod nepřiznal. „Přišel jsem sám, Dáda má doma nějaké domácí práce, ale užiju si to s Aničkou a dalšími kolegy, kterých je tady dost. Aničky ‚slavičí čas‘ ještě přijde a já doufám, že se toho dočkám,“ prozradil pro Blesk

Dáda si nebere servítky

Ani Dáda nepředstírá, že je vše zalito sluncem. Do Felixe se nebála pustit veřejně v televizi. Den po předávání slavíků se objevila v pořadu Holčičky Agáty Hanychové, ve kterém si neodpustila okomentovat chování svého manžela. "Nedá se mu věřit," odpověděla stroze na dotaz Hanychové, jak získat zpět důvěru ve vztahu poznamenaném nevěrou. Následně došlo i na to, proč vlastně vzala Felixe zpět. "Bylo mi ho líto, co ti na to mám říct,” řekla smířlivě. Nakonec si Dáda neodpustila ani poznámku na jeho vzhled. "On strašně… no nebudu do televize říkat, že zestárnul, ale je to tak," dodala. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky